هدر موبایل
1391/08/14 14:59:56
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شجاعی کیاسری:

رئیس جمهور برای حضور در بهارستان تنها 10 روز فرصت دارد

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت با بیان اینکه طرح سوال از رئیس جمهور مراحل قانونی خود را طی می‌کند، گفت:‌ این طرح به هیچ وجه منتفی نخواهد شد.
رئیس جمهور برای حضور در بهارستان تنها 10 روز فرصت دارد سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت با بیان اینکه طرح سوال از رئیس جمهور مراحل قانونی خود را طی می‌کند، گفت:‌ این طرح به هیچ وجه منتفی نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/23277.jpg رئیس,جمهور,برای,حضور,در,بهارستان,تنها,10,روز,فرصت,دارد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ سید رمضان شجاعی کیاسری نماینده مردم ساری در مجلس  با اشاره به آخرین وضعیت طرح سوال از رئیس‌جمهوربه باشگاه خبرنگاران گفت: این طرح که امروز(یکشنبه) توسط هیئت رئیسه اعلام وصول شد به هیچ وجه قابل تغییر و متنفی‌شدن نبوده و کماکان در حال طی مراحل قانونی است.
وی در ادامه افزود: طبق قانون رئیس‌جمهور موظف است یک ماه پس از طرح سوال، در صحن علنی حضور یافته و به سوالات نمایندگان پاسخ دهد.
سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت در پاسخ به این سوال که آیا این زمان از امروز محاسبه خواهد شد یا نه، اضافه کرد: فرصت یک ماهه حضور رئیس‌جمهور در صحن علنی از 20 روز پیش آغاز شده و بنابراین رئیس‌جمهور فقط 10 روز فرصت دارد که در صحن علنی حضور یافته و به سوالات نمایندگان پاسخ دهد.
شجاعی کیاسری خاطرنشان کرد: بحث‌های مربوط به از حدنصاب افتادن طرح سوال از رئیس جمهور منتفی بوده و این طرح به قوت خود باقی است.

* یحیی‌زاده: احتمال منتفی‌شدن سوال از رئیس‌جمهور وجود دارد

گفتنی است این اظهارات شجاعی کیاسری در حالی مطرح می‌شود که حجت‌الاسلام سید جلال یحیی‌زاده پیش از این در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به اعلام وصول طرح سوال از رئیس‌جمهور که یکی از پرحاشیه‌ترین بحث‌های امروز بهارستان بود، گفت: احتمال از حد نصاب افتادن طرح سوال از رئیس‌جمهور وجود دارد.
وی افزود: هیئت‌رئیسه باید قبل از آنکه به صورت رسمی طرح سوال از رئیس‌جمهور را اعلام وصول کند از صحت امضاهای اعلام شده مطمئن می‌شد.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تصریح کرد: هیئت‌رئیسه مجلس در حال بررسی امضاهای طرح سوال از رئیس‌جمهور است که احتمال دارد به دلیل حد نصاب نرسیدن، طرح سوال از رئیس‌جمهور منتفی شود.
وی در ادامه به اقدام امروز نمایندگان در خصوص طرح سوال از رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: نمایندگان امروز کار خوبی انجام ندادند هم کسانی که طرح سوال از رئیس‌جمهور را اعلام وصول کردند و هم نمایندگانی که در مخالفت با این موضوع صحبت کردند.
وی همچنین موضوع آبستراکسیون را به شدت مورد نقد قرار داد و اضافه کرد: در شرایط فعلی که رهبر معظم انقلاب، قوا را به وحدت و مسئولان را به تبعیت از قانون توصیه می‌کنند نباید چنین موضوعی در صحن علنی مجلس مطرح شود./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet