حلول ماه ربیع الاول
1391/08/14 15:29:37
سرویس فرهنگی
محمدی:

باشگاه‌های ایران نیازمند توجه بیشتر دولت ومسئولان است

رئیس اتحادیه فوتبال و باشگاه های ایران با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی می‌تواند با تصویب طرح واگذاری باشگاه‌ها به بخش خصوصی، کمک بزرگی به مرتفع شدن بسیاری از مشکلات استادیوم‌ها کند،گفت: خصوصی شدن باشگاه‌ها می‌تواند علاوه بر مرتفع کردن مشکلات باشگاه‌ها به نزدیک شدن به معیار‌های AFC نیز بسیارکمک کند.
باشگاه‌های ایران نیازمند توجه بیشتر دولت ومسئولان است رئیس اتحادیه فوتبال و باشگاه های ایران با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی می‌تواند با تصویب طرح واگذاری باشگاه‌ها به بخش خصوصی، کمک بزرگی به مرتفع شدن بسیاری از مشکلات استادیوم‌ها کند،گفت: خصوصی شدن باشگاه‌ها می‌تواند علاوه بر مرتفع کردن مشکلات باشگاه‌ها به نزدیک شدن به معیار‌های AFC نیز بسیارکمک کند. https://cdn.icana.ir/d/019/19753.jpg باشگاه‌های,ایران,نیازمند,توجه,بیشتر,,دولت,,ومسئولان,است Icana

عزیز‌الله محمدی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه باشگاه‌های ایران به معیارهای AFCتقریباً نزدیک شده‌اند، گفت: وجود مشکلاتی چون فراهم نبودن امکانات در استادیوم‌ها موجب بروز مشکلاتی برای باشگاه‌ها و دور شدن از معیارهای AFCشده است.

رئیس اتحادیه فوتبال و باشگاه‌های ایران با اشاره به اینکه تاکنون لیگ فوتبال با برنامه جلو رفته است، اظهار داشت: ممکن است برنامه‌ها کمی تغییر کرده باشد اما از اصل خود دور نشده است.

وی ادامه داد: براساس برنامه‌ای که در سازمان لیگ برتر تهیه شد، بایستی در هفته چهاردهم لیگ برتر به اتمام می‌رسید که خوشبختانه توانستیم تمام برنامه‌ها را با موفقیت به اتمام برسانیم.

محمدی با بیان این مطلب که مجلس می‌تواند با تصویب طرح خصوصی سازی باشگاه‌ها به مرتفع شدن مشکلات ورزشی در کشور کمک شایانی انجام دهد، افزود: نزدیک شدن به معیار‌های AFCدر گرو برطرف شدن مشکلات و کمبود‌های موجود در استادیوم‌ها است.

وی با اشاره به این مطلب که مطالبه ما از مجلس این است که با تهیه و تصویب طرح خصوصی‌سازی باشگاه‌ها اهتمام بیشتری به حل شدن مشکلات ورزشی ورزد، گفت: دولت با کم شدن بودجه خود توان برطرف کردن کمبود امکانات استادیوم‌های ورزشی را ندارد.

 وی با بیان اینکه ورزش ایران به ویژه فوتبال نیازمند توجه مسئولان و تخصیص اعتبارات لازم است، تصریح کرد: فوتبال درصورت توجه مسئولان ایران می‌تواند جایگاه مناسب خود را در جهان پیدا کند و به قهرمانی‌های بسیاری که در شأن ایران و ایرانی است دست یابد.

رئیس اتحادیه فوتبال و باشگاه‌های ایران با انتقاد از عملکرد صدا و سیما در خصوص پخش برنامه‌های ورزشی گفت: عدم پخش بسیاری از برنامه‌ها و مسابقات فوتبال از سوی صداو‌سیما به علت اینکه بودجه کافی از سوی مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته نشده است،  بهانه خوبی برای نادیده گرفتن ورزش ایران نیست.

وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی باید بودجه ای برای پخش برنامه‌های ورزشی در صدا و سیما در نظر گیرد و به این ترتیب مجوز پخش این‌گونه برنامه‌ها را با تزریق اعتبارات به رسانه‌ها بدهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet