خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/08/14 16:52:10
سرویس سیاسی
نقوی حسینی از جلسه این هفته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خبر داد:

بررسی وضعیت مسلمانان میانمار با حضور وزیر امور خارجه

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون آخرین تحولات جهان به بحث گذاشته می‌شود، افزود: در جلسه این هفته با حضور وزیر امور خارجه وضعیت ناگوار مسلمانان کشور میانمار بررسی می‌شود.
بررسی وضعیت مسلمانان میانمار با حضور وزیر امور خارجه سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون آخرین تحولات جهان به بحث گذاشته می‌شود، افزود: در جلسه این هفته با حضور وزیر امور خارجه وضعیت ناگوار مسلمانان کشور میانمار بررسی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/13468.jpg بررسی,وضعیت,مسلمانان,میانمار,با,حضور,وزیر,امور,خارجه Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره جلسه روز سه‌شنبه ( 16 آبان ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با حضور وزیر امور خارجه در محل این کمیسیون، گفت: نشست‌های کمیسیون و وزیر امور خارجه و معاونان وی یک برنامه تنظیم شده فصلی است هر چند ماه یک‌ بار برگزار می‌شود.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه گاه اعضا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی هم مهمان وزارت امور خارجه می‌شوند، افزود: بر اساس برنامه دوره‌ای این بار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی روز سه‌شنبه این هفته میزبان وزیر امور خارجه و معاونان وی است.

وی با بیان اینکه در جلسات میان کمیسیون امنیت ملی و وزارت امور خارجه آخرین تحولات سیاسی منطقه و جهان به بحث گذاشته می‌شود، تصریح کرد:‌ در این جلسه پس از طرح نظرات اعضا کمیسیون و طرح مسائل از سوی وزیر امور خارجه و معاونان وی اگر سوالاتی مطرح باشد در جلسه به بحث گذاشته می‌شود.

نقوی حسینی با یادآوری جنایت‌های ضد مسلمانان کشور میانمار، تاکید کرد: در چند ماه اخیر اتفاقات وحشیانه‌ای ضد مسلمانان این کشور رخ داده که در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با حضور علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه این موضوع بررسی می‌شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره سفر هیاتی از این کمیسیون به کشور میانمار، گفت: در حال پیگیری و تهیه مقدمات لازم برای این آمادگی این سفر هستیم اما تا کنون تاریخ این سفر مشخص نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet