شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/14 15:08:00
سرویس سیاسی
مطهری در جمع خبرنگاران:

آماده شنیدن ناگفته‌های رئیس جمهور در مجلس هستیم

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس گفت: ما استقبال می‌کنیم آقای احمدی‌نژاد هرچه ناگفته دارد بگوید؛ مجلس بخشی از حکومت است که هیچ امر محرمانه‌ای با مردم ندارد؛ آقای رئیس جمهور هم ناگفته‌ها را بگوید.
آماده شنیدن ناگفته‌های رئیس جمهور در مجلس هستیم نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس گفت: ما استقبال می‌کنیم آقای احمدی‌نژاد هرچه ناگفته دارد بگوید؛ مجلس بخشی از حکومت است که هیچ امر محرمانه‌ای با مردم ندارد؛ آقای رئیس جمهور هم ناگفته‌ها را بگوید. https://cdn.icana.ir/d/019/2449.jpg آماده,شنیدن,ناگفته‌های,رئیس,جمهور,در,مجلس,هستیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت علی مطهری در حاشیه جلسه علنی امروز در جمع خبرنگاران، گفت: در حال حاضر آیین‌نامه مجلس برای طرح سوال از رئیس‌جمهور اصلاح شده به طوری که بعد از صحبت‌های رئیس‌جمهور نمایندگان می‌توانند صحبت کنند و برای قانع شدن و یا نشدن رای‌گیری کنند و در کل دست رئیس جمهور همچون دفعه گذشته آن‌قدرها هم باز نیست.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: هرچه مسائل برای مردم روشن شود مردم بیشتر در جریان امور قرار می‌گیرند، ما وظیفه داریم سوال و مشکلات معیشتی مردم را مطرح کنیم، باید مشخص شود که به غیر از تحریم‌ها، سوء مدیریت‌ها در این مشکلات نقشی داشته یا خیر؟ مردم باید احساس کنند که مجلس دنبال کارهایشان است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه باید از سئوال در حد خودش انتظار داشت، ادامه داد: این‌طور نیست که با یک سوال از رئیس‌جمهور همه چیز کن‌فیکن شود، البته می‌تواند موثر باشد یعنی در گفت‌وگوها می‌توان راه‌حل خوبی پیدا کرد که به نفع مردم و کشور باشد.

مطهری در مورد اینکه تردیدهایی درباره تعداد امضاکنندگان سوال از رئیس‌جمهور وجود دارد گفت: چنین چیزی صحت ندارد؛ چون موضوع سوال از رئیس‌جمهور از روز یکشنبه به هیات رییسه ارائه شده و امکان کاهش امضا طبق آیین‌نامه وجود نخواهد داشت.

وی یادآور شد: ‌رئیس جمهور می‌خواهد مجلس را بترساند تا از سوال عقب نشینی کند؛ ما استقبال می‌کنیم آقای احمدی‌نژاد هرچه ناگفته دارد بگوید؛ مجلس بخشی از حکومت است که هیچ امر محرمانه‌ای با مردم ندارد؛ آقای رئیس جمهور هم ناگفته‌ها را بگوید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet