خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/08/14 12:54:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیئت رئیسه مجلس قرائت شد.
تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیئت رئیسه مجلس قرائت شد. https://cdn.icana.ir/d/019/6394.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,مجلس,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جواد جهانگیرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه 14 آبان) مجلس شورای اسلامی تذاکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.

-     حسینی نماینده قصر شیرین به وزیر نفت در خصوص تسریع در گازرسانی، تأمین نفت سفید و کپسول گاز به شهرستان‌های قصر شیرین، گیلانغرب و سر پل ذهاب تذکر داد.

-     ندیمی نماینده لاهیجان به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص تسریع در حل مشکلات شهرک‌های صنعتی و واحدهای تولیدی و صنعتی لاهیجان، به وزیر جهاد کشاورزی پیرامون ایجاد تسهیلات لازم برای اخذ وام توسط کشاورزان و تخصیص بودجه مناسب به منظور خرید تضمینی برگ سبز چای در لایحه بودجه سال 1392 کل کشور و به وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت در خصوص تجدید نظر در نرخ تضمینی خرید برگ سبز چای تذکر داد.

-     آقامحمدی نماینده خرم‌آباد به وزیر امور اقتصاد و دارایی در خصوص جلوگیری از اعمال ناشایست مدیر عامل بانک ملت استان لرستان در برخورد با متقاضیان تسهیلات بانکی و به وزیر دادگستری پیرامون نظارت بر عملکرد سازمان تعزیرات حکومتی برای مقابله با محتکران و گرانفروشان تذکر داد.

-     قادرمرزی نماینده دهلران به وزیر کشور در خصوص ایجاد هاهنگی به منظور استقرار ناظران لازم به منظور مدیریت و خدمات‌رسانی در شهرستان‌های دهلران تذکر داد.

-     یحی‌زاده نماینده تفت به وزیر آموزش و پرورش پیرامون تسریع در پرداخت بدهی‌های معوقه به فرهنگیان و سرانه دانش‌آموزی سال تحصیلی 92-91 مدارس، همچنین به وزیر صنعت، معدن و تجارت پیرامون تأمین اقلام مورد نیاز هیئت‌های عزاداری در ماه‌های محرم تذکر داد.

-     کارخانه نماینده همدان به وزیر ارتباطات پیرامون تسریع در تصویب طرح شبکه ملی اطلاعات در شوراهای فضای مجازی تذکر داد.

-     پشنگ نماینده خاش به وزیر کشور پیرامون لزوم رعایت حقوق مرزنشینان میرجاوه از اجرای طرح کانال‌کشی، به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در تأمین کادر پزشکی و حل مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان خاش، به وزیر نفت در خصوص تسریع در تأمین کپسول گاز و جایگاه‌های سوخت خاش و حومه، به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در احداث‌ راه‌های روستایی و به رئیس جمهور در خصوص تسریع در تخصیص بودجه عمرانی استان سیستان و بلوچستان تذکر داد.

-     اربابی و جدگال نمایندگان ایرانشهر و بهار به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تأمین دبیران تخصصی دروس پایه در مقاطع راهنمایی و دبیرستان مناطق جنوبی سیستان و بلوچستان تذکر دادند.

-     سبحانی‌فر، قاضی‌پور و اکبریان نمایندگان سبزوار، ارومیه و کرج به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص توزیع عادلانه مواد غذایی با قیمت مصوبه در تمام نقاط کشور تذکر دادند.

-     سبحانی‌فر، محجوب و قاضی‌پور نمایندگان سبزوار، تهران و ارومیه به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در تأمین تجهیزات پزشکی و ایجاد محیط مناسب به منظور جلوگیری از قطع همکاری متخصصان پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی تذکر دادند.

-     زارع نماینده آباده به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تمیز از اجرایی کردن شتابزده طرح نظام 6-3-3 و عمل نکردن به فرآیندهای پیش‌بینی شده تذکر داد.

-          نعمتی نماینده اسدآباد به وزیر راه و شهرسازی در خصوص عدم اجرایی کردن قول رئیس جمهور در سفر استانی در حضور بیش از 30 هزار نفر در ارتباط با قول گردنه اسدآباد تذکر داد.

-          سامری نماینده خرمشهر به وزیر بهداشت در خصوص وضعیت اسفناک تنها بیمارستان خرمشهر تذکر داد.

-     قائدرحمت نماینده دورود به وزیر ورزش و جوانان در خصوص آماده‌سازی ورزشگاه تختی شهرستان درود با توجه به راهیابی تیم فوتبال گهر دورود به لیگ برتر فوتبال کشور و به وزیر راه و شهرسازی پیرامون تسریع در اجرای طرح‌های راه و شهرسازی در حوزه دورود و ازنا تذکر داد.

-     فتاحی، حسین‌زاده و قاضی‌پور نمایندگان ارومیه و اشنویه به وزیر راه و شهرسازی در خصوص ساماندهی و افزایش پرواز‌های روزانه تهران ـ ارومیه و بالعکس به منظور رفاه حال مسافران تذکر دادند.

-          آغاجری نماینده ماهشهر به وزیر راه و شهر سازی در خصوص تعطیلی ایستگاه راه آهن شهرستان ماهشهر تذکر داد.

-     نکو نماینده رباط کریم به وزیر راه و شهرسازی پیرامون لزوم صدور دستور فوری به منظور ایجاد ایستگاه مترو در شهرستان رباط کریم تذکر داد.

-     پشنگ نماینده خاش به وزیر نیرو در خصوص عدم توجه آبرسانی به شهرستان خاش با توجه به مشکلات عدیده آب و کیفیت پایین آن تذکر داد.

-     فولادگر، موسوی لارگانی، فتحی، سقایی، رحمانی، رجایی، سبحانی‌نیا، فتحی‌پور، دهقانی و عبدالهی به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص تجدید نظر در خصوص اعلام لیست محدودیت 50 قلم کالای صادرات به منظور اجرای ماده 104 برنامه پنجم تذکر دادند.

-          نوروزی نماینده علی‌آباد کتول به وزیر نیرو در خصوص عدم به کارگیری نیروهای بومی در شهرستان علی‌آباد کتول تذکر داد.

-          رضایی نماینده جهرم به وزیر نیرو در خصوص مشکل نبود آب شرب روستاهای جهرم تذکر داد.

-     نوروزی نماینده علی‌آباد کتول به رئیس جمهور در خصوص پایین بودن قیمت محصولات کشاورزی گندم، پنبه، سویا و به وزیر نفت در خصوص تسریع در گازرسانی به روستاهای علی‌‌آباد کتول تذکر داد.

-     برومندی نماینده رفسنجان به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص تعطیلی کارخانجات صنعتی آزمایش مرودشت و عدم دریافت حقوق کارگران در هشت ماه اخیر تذکر داد.

-     سجادی نماینده سرخس به وزیر راه و شهرسازی در خصوص ضرورت توجه به تذکرات در مورد راه سرخس، به رئیس جمهور در خصوص عدم توجه به میراث فرهنگی و آثار باستانی گردشگری و به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص عدم ارائه خطوط ثابت تلفن به شهر رضوی و روستاهای آن تذکر داد.

-     جعفرزاده نماینده رشت به وزیر کشور در خصوص توجه به توزیع ناعادلانه درآمد حاصل از عوارض و جرائم موضوع ماده 38 قانون مالیات و ارزش افزوده توسط فرمانداری رشت تذکر داد.

-     رجبی نماینده مینودشت به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در تأمین نهاده‌های کشاورزی به ویژه کود شیمیایی به کشاورزان شهرستان‌های مینودشت کلاله و مراغه تپه تذکر داد.

-          تأمینی نماینده رشت به وزیر کشور در خصوص عدم توجه به وضعیت شهرداری رشت تذکر داد.

-     بشیری و فتاحی نمایندگان پاکدشت و شهربابک به رئیس جمهور در خصوص ضرورت رسیدگی به سفرهای غیرضرور تشریفاتی کارکنان کشورهای اروپایی با هزینه‌های گزاف در شرایط فعلی کشور تذکر دادند.

-     آصفری نماینده اراک به وزیر امور خارجه در خصوص پیگیری‌ به منظور روشن شدن تکلیف گروگان‌های ایرانی در سوریه تذکر داد.

-     حسین‌زاده، فتاحی و قاضی‌پور نمایندگان نقده، اشنویه و ارومیه به وزرای کشور، جهاد کشاورزی و امور اقتصاد و دارایی در خصوص آزادسازی صادرات سیب از استان آذربایجان غربی به کشور عراق تذکر دادند.

-     نادران نماینده تهران به وزیر راه و شهرسازی در خصوص رسیدگی به وضعیت نامطلوب پروازهای خارجی هواپیمایی تابان تذکر داد.

-          حسن‌پور نماینده سیرجان به وزیر کشور پیرامون ابلاغ تشکیل چارت اختیارات فرمانداری‌های ویژه تذکر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet