حلول ماه ربیع الاول
1391/08/14 17:14:49
سرویس کمیسیون ها
در نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس انجام شد؛

رفع هشت ایراد شورای نگهبان به لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون گفت: در این نشست هشت مورد ایراد شورای نگهبان به لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست بررسی و تصویب شد.
رفع هشت ایراد شورای نگهبان به لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون گفت: در این نشست هشت مورد ایراد شورای نگهبان به لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست بررسی و تصویب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/10750.jpg رفع,هشت,ایراد,شورای,نگهبان,به,لایحه,حمایت,از,کودکان,و,نوجوانان,بی‌سرپرست Icana

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: در  نشست عصر امروز (یکشنبه 14 آبان) کمیسیون اجتماعی مجلس، بخش دیگری از لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بد سرپرست اعاده از شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت و هشت مورد ایراد شورای نگهبان به این لایحه بررسی و با اصلاحاتی تصویب شد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: ادامه بررسی لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بد سرپرست اعاده از شورای نگهبان به جلسات آینده کمیسیون اجتماعی مجلس موکول شد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه الحاق سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح به فهرست نهادها و مراکز دولتی و وابسته به دولت و مراکز نیمه دولتی دیگر دستور این کمیسیون بود که به دلیل وجود ابهاماتی بررسی آن به  کارگروه اداری و استخدامی واگذار شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet