هدر اصلی
1391/08/14 17:25:47
سرویس اقتصادی
در نشست امروز کمیسیون انرژی؛

درآمد دستگاه‌ها از قانون هدفمندی تعیین تکلیف شد

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره تصویب طرح یک‌فوریتی اصلاح اجزای (۴۴) و (۴۵) قانون بودجه سال ۱۳۹۱ کل کشور در این کمیسیون، گفت: با نهایی شدن این طرح چگونگی تأمین درآمد ۴۳ هزار میلیاردتومانی پیش بینی شده از اجرای قانون هدفمندی در بودجه تعیین می‌شود.
درآمد دستگاه‌ها از قانون هدفمندی تعیین تکلیف شد عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره تصویب طرح یک‌فوریتی اصلاح اجزای (44) و (45) قانون بودجه سال 1391 کل کشور در این کمیسیون، گفت: با نهایی شدن این طرح چگونگی تأمین درآمد 43 هزار میلیاردتومانی پیش بینی شده از اجرای قانون هدفمندی در بودجه تعیین می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/10686.jpg درآمد,دستگاه‌ها,از,قانون,هدفمندی,تعیین,تکلیف,شد Icana

موسی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره نشست امروز کمیسیون انرژی مجلس گفت: بررسی طرح یک‌فوریتی اصلاح اجزای (44) و (45) قانون بودجه سال 1391 کل کشور با حضور معاونت امور مجلس وزارت نیرو و نفت و مسئولان ذی‌ربط برگزار شد که با اصلاحاتی و پیشنهاداتی از سوی کمیسیون انرژی این طرح به تصویب اعضا رسید.

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای افزود: ماهیت اصلاح طرح مذکور تأمین درآمدهای دستگاه‌های مختلف از اجرای قانون هدفمندی با توجه به توقف اجرای گام دوم این قانون بود به همین دلیل بحث‌هایی مطرح شد که درآمد 43 هزار میلیاردتومانی پیش بینی شده از اجرای قانون هدفمندی در بودجه چگونه تأمین شود تا دستگاه‌ها متضرر نشود.

وی با بیان اینکه کمیسیون انرژی در بررسی طرح یک‌فوریتی اصلاح اجزای (44) و (45) قانون بودجه سال 1391 کل کشور کمیسیون فرعی بود و کمیسیون اصلی آن برنامه، بودجه و محاسبات است، اظهار امیدواری کرد که با نهایی شدن طرح مذکور تکلیف تأمین هزینه‌های دستگاه‌ها از درآمد هدفمندی مشخص شود.

موسوی یادآور شد: ادامه بررسی طرح یک‌شوری اصلاح قوانین، نحوه معرفی، انتخاب و فعالیت ناظرین و ساماندهی امور نظارتی مجلس شورای اسلامی نیز دیگر دستور کمیسیون انرژی بود که قرار شد کمیسیون گزارش خود از بررسی این موضوع را به کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس ارجاع کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: بررسی طرح یک‌فوریتی قانون مدیریت خدمات کشوری نیز در دستور کار کمیسیون بود که به دلیل کمبود وقت بررسی این طرح به نشست بعدی کمیسیون موکول شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet