هدر موبایل
1391/08/14 17:31:12
سرویس اجتماعی
در نشست امروز کمیسیون قضائی و حقوق مجلس؛

چهار ایراد شورای نگهبان به لایحه مجازات اسلامی برطرف شد

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس در مورد دستورکار نشست امروز این کمیسیون گفت: در این جلسه چهار ایراد شورای نگهبان به لایحه مجازات اسلامی بررسی و اصلاح شد.
چهار ایراد شورای نگهبان به لایحه مجازات اسلامی برطرف شد سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس در مورد دستورکار نشست امروز این کمیسیون گفت: در این جلسه چهار ایراد شورای نگهبان به لایحه مجازات اسلامی بررسی و اصلاح شد. https://cdn.icana.ir/d/019/12885.jpg چهار,ایراد,شورای,نگهبان,به,لایحه,مجازات,اسلامی,برطرف,شد Icana

محمد‌علی اسفنانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: در  نشست عصر امروز (یکشنبه 14 آبان) کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس لایحه مجازات اسلامی اعاده شده از شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: در خصوص یک مورد ایراد دیگر نیز مباحث علمی مربوط به آن انجام شد اما برای اخذ نظر مشورتی شورای نگهبان، بررسی و تصویب نهایی آن به جلسات بعدی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس موکول شد.

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با اشاره به اینکه شورای نگهبان 52 مورد ایراد را به لایحه مجازات اسلامی وارد کرده است، گفت: تاکنون حدود 20 مورد از این ایرادات بررسی و تصویب شده است./

پایان پیام     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet