حلول ماه ربیع الاول
1391/08/14 17:50:09
سرویس اجتماعی
خاموشی در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات در خواست کرد:

تشکیل مدارس معارف اسلامی در استان‌ها

دبیر دوم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: تشکیل مدارس معارف اسلامی در استان‌ها از جمله موضوعاتی بود که از سوی رئیس این سازمان مطرح شد.
تشکیل مدارس معارف اسلامی در استان‌ها دبیر دوم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: تشکیل مدارس معارف اسلامی در استان‌ها از جمله موضوعاتی بود که از سوی رئیس این سازمان مطرح شد. https://cdn.icana.ir/d/019/10577.jpg تشکیل,مدارس,معارف,اسلامی,در,استان‌ها Icana

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در مورد جلسه نوبت ظهر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: در نشست امروز کمیسیون، علاوه بر تبادل اخبار مرتبط با حوزه آموزش و تحقیقات، گزارشی از عملکرد سازمان بازرسی کل کشور توسط پورمحمدی رئیس این سازمان ارائه شد.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:  نحوه نظارت و کاستی‌های موجود در فعالیت‌های سازمان بازرسی کل کشور از جمله مباحثی بود که در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بررسی شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس امروز میزبان خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نیز بود که طی این نشست فعالیت‌ها و عملکرد این سازمان مورد بررسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خواست کرد تا مدارس معارف استانی در استان‌ها تشکیل شود و در این راه کمیسیون حمایت‌های لازم در خصوص تامین بودجه های مرتبط با این اقدام را در مسیر برنامه‌های خود قرار دهد.

دبیر دوم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان اعلام کرد که این کمیسیون در تلاش است تا خلاهای قانونی برای نظارت درست و صحیح بر نحوه فعالیت سازمان‌ها را شناسایی و مطرح کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet