حلول ماه ربیع الاول
1391/08/14 18:09:57
سرویس فرهنگی
طاهری:

نمایندگان از کیفیت و نحوه برگزاری نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها تقدیر می‌کنند

کمیسیون فرهنگی مجلس در جلسه روز یکشنبه ۱۴آبان طرح شورای نظارت بر صدا وسیما را تصویب کرد.
نمایندگان از کیفیت و نحوه برگزاری نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها تقدیر می‌کنند کمیسیون فرهنگی مجلس در جلسه روز یکشنبه 14آبان طرح شورای نظارت بر صدا وسیما را تصویب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/12243.jpg نمایندگان,از,کیفیت,و,نحوه,برگزاری,نمایشگاه,مطبوعات,و,خبرگزاری‌ها,تقدیر,می‌کنند Icana

سیدعلی طاهری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد جلسه امروز یکشنبه (14آبان) کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: نشست امروز این کمیسیون به ادامه بررسی طرح تعیین خط مشی سازمان صداو سیما پرداخت و در نهایت طرح اداره شورای نظارت بر صداو سیما تصویب شد و براساس مواد 13و14این طرح ، شورای نظارت بر صدا وسیما، اختیارات رییس سازمان صدا وسیما را تعیین کرده و با افزودن یک بند الحاقی راه اندازی هر گونه شبکه رادیویی و یا تلویزیونی باید زیر نظر شورای نظارت بر صدا وسیما صورت بگیرد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گزارشی از نتیجه دیدار رییس کمیسیون فرهنگی با مراجع عظام تقلید ارائه شد که در آن، برنامه های کمیسیون فرهنگی مجلس به اطلاع مراجع عظام تقلید رسانده شد.

وی با بیان اینکه دغدغه های موجود در مجلس نهم به اطلاع مراجع عظام رسانده شد افزود: موضوع دیگری که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت موافقت و تنظیم نامه با امضای نمایندگان مجلس مبنی بر تشکر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری نوزدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها بود.

طاهری تصریح کرد: ناگفته نماند نقدهایی درنحوه برگزاری این نمایشگاه مبنی بر اینکه در این جشنواره امکانات بیشتری به رسانه های دولتی  داده شده که در این مورد لازم بود به رسانه های مستقل توجه بیشتری شود ولی در کل از کیفیت و نحوه برگزاری این جشنواره از سوی نمایندگان مجلس مورد قدردانی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: افزایش ساعت برگزاری جلسه کمیسیون فرهنگی در روزهای یکشنبه و سه شنبه از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود و مقرر شد جلسات کمیسیون فرهنگی از ساعت 14به ساعت 13 موکول شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet