انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/14 17:58:35
سرویس سیاسی
خجسته: کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری مشخص شد

مناظرات انتخابات ریاست‌جمهوری پخش زنده نمی‌شوند

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون به پایان رسید، گفت: بر اساس این طرح، از این پس مناظرات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری به صورت زنده پخش نخواهند شد.
مناظرات انتخابات ریاست‌جمهوری پخش زنده نمی‌شوند رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون به پایان رسید، گفت: بر اساس این طرح، از این پس مناظرات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری به صورت زنده پخش نخواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/24220.jpg مناظرات,انتخابات,ریاست‌جمهوری,پخش,زنده,نمی‌شوند Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور گفت: بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون به اتمام رسیده و در جلسه امروز در خصوص چگونگی تبلیغات نامزدهای انتخاباتی و ماده 74 این قانون بحث و تبادل نظر شد.

نماینده مردم همدان، قهاوند و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بر اساس طرح پیشنهادی نمایندگان، از این پس مناظرات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری به صورت زنده پخش نخواهد شد، گفت: علت این امر رعایت عدالت در مناظرات انتخاباتی نامزدها است تا کسی ضد دیگری، مطالب غیر واقعی مطرح نکند و طرف دیگر مناظره امکان دفاع از خود را داشته باشد.

وی افزود: کمیسیون تبلیغات انتخاباتی متشکل از دادستان کل کشور، وزیر کشور، رئیس سازمان صداوسیما، دبیر هیات مرکزی نظارات انتخابات و رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما یا یکی از اعضای آن، بر روند تبلیغات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری نظارت می‌کنند.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: بر اساس این طرح، تمامی رسانه‌های مجازی کشور همانند مطبوعات و نشریات، از سه روز قبل از زمان برگزاری انتخابات اجازه انتشار مطالبی را علیه نامزدهای انتخابات یا هواداران آنها نخواهند داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet