هدر موبایل
1391/08/14 18:20:46
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات:

نحوه عضویت در کمیسیون برنامه‌ریزی استان ها تصویب شد

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از بررسی طرح اصلاح قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه در این کمیسیون خبر داد و گفت: نحوه عضویت در کمیسیون برنامه ریزی استان ها تصویب شد.
نحوه عضویت در کمیسیون برنامه‌ریزی استان ها تصویب شد سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از بررسی طرح اصلاح قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه در این کمیسیون خبر داد و گفت: نحوه عضویت در کمیسیون برنامه ریزی استان ها تصویب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/10726.jpg نحوه,عضویت,در,کمیسیون,برنامه‌ریزی,استان,ها,تصویب,شد Icana

غلامرضا کاتب در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در خصوص محورها و نتایج جلسه امروز کمیسیون-یک شنبه 14 آبان- گفت: رسیدگی به طرح اصلاح بند «ج» ماده (۱۸۷) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران در دستور کار امروز کمیسیون قرار داشت.

 نماینده مردم گرمسار در ادامه این مطلب تاکید کرد: در این طرح مطرح شده بود که افرادی از  شورای استان ها بتوانند عضو کمیسیون برنامه ریزی استان ها شوند.

کاتب در خصوص فرم نهایی تصویب شده این طرح در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات گفت: در شکلی که این طرح تصویب شد، مقرر شد یک نفر از هیئت رییس شورای استان و یک نفر از اعضا به انتخاب خود اعضا بتوانند عضو شورای عالی استان شوند.

وی با اشاره به طرح پیشنهادی دیگری در این طرح گفت: پیشنهاد دیگری که در جلسه امروز کمیسیون مطرح شد عنوان می کرد که یک نفر از شورای شهرستان ها نیز در کمیسیون برنامه ریزی شهرستان شرکت کنند که این پیشنهاد نیز مورد موافقت کمیسیون واقع شده و تصویب شد.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات با اشاره به دیگر محورهای مورد بررسی در جلسه امروز کمیسیون متبوع خود گفت: رسیدگی به لایحه اصلاح قوانین تنظیم جمعیت و خانواده‌ نیز در دستور کار کمیسیون قرار داشت که کلیات این طرح نیز در کمیسیون با اصلاحاتی تصویب شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet