خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1391/08/14 18:22:17
سرویس اجتماعی
در کمیسیون بهداشت و درمان مطرح شد؛

احتمال سفر اعضای کمیسیون بهداشت و درمان به خارج از کشور

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: برای بررسی وضعیت بهداشتی کشورها و مقایسه آن با ایران ممکن است اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به خارج سفر کنند.
احتمال سفر اعضای کمیسیون بهداشت و درمان به خارج از کشور عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: برای بررسی وضعیت بهداشتی کشورها و مقایسه آن با ایران ممکن است اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به خارج سفر کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/11586.jpg احتمال,سفر,اعضای,کمیسیون,بهداشت,و,درمان,به,خارج,از,کشور Icana

نعمت‌الله منوچهری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ در مورد جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اظهار داشت: در نشست امروز قرار بود، گزارشی از کمیته‌های تخصصی در خصوص نقشه راه کمیسیون را ارائه شود که بررسی آن به هفته آینده موکول شد.

نماینده مردم پاوه و جوانمرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان اعضای کمیسیون گزارشی از سفرهای خود به خارج از کشور ارائه کردند که مورد بحث قرار گرفت.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: احتمال دارد کمیسیون بهداشت و درمان برای بررسی وضعیت بهداشتی برخی از کشورها و مقایسه آن با ایران به خارج سفر کرده  و وضعیت درمانی را مورد بررسی و کارشناسی قرار دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet