خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/08/15 09:03:06
سرویس سیاسی
رضایی:

پایان‌عمر گروهک‌های تروریستی

عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس در واکنش به اقدام تروریستی شهرستان سراوان گفت: عمر گروهک‌های تروریستی دیگر به سرآمده است.
پایان‌عمر گروهک‌های تروریستی عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس در واکنش به اقدام تروریستی شهرستان سراوان گفت: عمر گروهک‌های تروریستی دیگر به سرآمده است. https://cdn.icana.ir/d/019/11845.jpg پایان‌عمر,گروهک‌های,تروریستی Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری سابقه دیرینه کینه‌توزی‌های گروهک‌های دست‌نشانده غرب در استان سیستان و بلوچستان، گفت: این اتفاق جدیدی نبود بلکه از سالیان گذشته بنا به تحریک وهابیون عربستان که ریشه صهیونیستی دارند و همچنین تحریکات سازمان جاسوسی انگلیس و آمریکا این گروهک‌ها همواره تغذیه شده و دست به اقداماتی ضد جمهوری اسلامی ایران زده‌اند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با یادآوری حادثه به شهادت رساندن علمای شیعه توسط گروهک تروریستی جندالشیطان توضیح داد: گروهک‌های تروریستی که ضد ایران اقدام می‌کنند نه تنها ربط و نسبتی با اسلام ندارند بلکه تمام سعیشان بر خلاف پیشرفت اسلام است چرا که اینان دشمنان بزرگ و اصلی اسلام هستند.

رضایی تصریح کرد: ترس از بیداری اسلامی در منطقه و هوشیار شدن ملت‌های عرب و نگاه مثبت ملت‌های جهان نسبت به دین حنیف اسلام یکی از دلایل تغذیه این گروهک‌های تروریستی توسط غرب است.

وی گفت: ولی دیگر روز‌های سرسپردگی به پایان رسیده و همه مردم چه شیعه و چه سنی از توطئه‌‌های غرب آگاه شده‌اند و با این اقدامات شنیع تروریستی نه تنها میان شیعه و سنی اختلاف افکنده نمی‌شوند بلکه هر بار بر توان همدلی این مذاهب افزوده می‌شود.

نماینده مردم خمین در مجلس توضیح داد: با رصد دقیق این گونه حوادث در منطقه زاهدان مشخص می‌شود که تعداد آنها نسبت به چهار سال پیش که اوج فعالیت گروهک‌های جندالشیطان و ریگی بود، کاهش یافته است و این اتفاقی مثبت ارزیابی می‌شود.

وی افزود: انسجام در نیرو‌های اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی و همدلی با مردم باعث شده تا توطئه‌های غرب که توسط گروهک‌های تروریستی انجام می‌‌گیرند نقش برآب شوند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون شوارها و امور‌داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: نیرو‌های انتظامی و اطلاعاتی ایران در آگاهی بالایی به سر می‌برند و بسیاری از این گونه حوادث را خنثی کرده‌اند، حوادثی که حتی در رسانه‌ها نیز بازتاب نیافتنه‌اند.

روز شنبه ( 13 آبان ماه) در جریان برگزاری جشن عید سعید غدیر‌خم در شهرستان سراوان در نزدیکی محل برگزاری جشن بمبی دست‌ساز منفجر شد که البته تلفات جانی نداشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet