هدر موبایل
1391/08/15 09:06:15
سرویس سیاسی
حدادعادل:

نمایشگاه مطبوعات نمادی از وجود آزادی بیان در کشور است

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس، با پرشور خواندن نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، گفت: چنین شور و تحرکی نوید دهنده این واقعیت است که در جامعه ما آزادی بیان و امکان گردش آزاد اطلاعات وجود دارد.
نمایشگاه مطبوعات نمادی از وجود آزادی بیان در کشور است عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس، با پرشور خواندن نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، گفت: چنین شور و تحرکی نوید دهنده این واقعیت است که در جامعه ما آزادی بیان و امکان گردش آزاد اطلاعات وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/24136.jpg نمایشگاه,مطبوعات,نمادی,از,وجود,آزادی,بیان,در,کشور,است Icana

غلامعلی حداد عادل در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با مثبت ارزیابی کردن فضای نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاریها، افزود: فضای پرشور و حرارت حاکم بر نمایشگاه امسال گویای امکان گردش آزاد اطلاعات در کشور است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در نمایشگاه امسال جوان‌های زیادی با انگیزه بالا برای فعالیت در حرفه رسانه می‌بینم که این موضوع نوید دهنده این واقعیت است که در جامعه ما آزادی بیان وجود دارد.

وی یادآور شد: اگر آزادی در کشور وجود نداشت رسانه، خبرگزاری و روزنامه معنایی نداشت، در واقع می‌توان گفت این شور و شلوغی حکایت از زنده بودن فضای مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی در کشور است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تاکید کرد: من شلوغی نمایشگاه مطبوعات را هزار بار به سکوت گورستانی کشورهای دیکتاتوری و استبدادی ترجیح داده و خوشحالم که در چنین کشوری زندگی می‌کنم.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات وخبرگزاری‌ها هفتم تا سیزدهم آبان ماه در مصلای تهران برگزار شد./

پایان پیام

  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet