عید سعید غدیرخم
1391/08/15 09:50:56
سرویس سیاسی
افروغ:

فضای نمایشگاه مطبوعات رقابتی بود/خبرنگاران سؤالات کلیشه‌ای نمی‌پرسیدند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس هفتم با بیان اینکه نمایشگاه امسال مطبوعات و خبرگزاری‌ها نسبت به نمایشگاه‌های سال‌های قبل، از چینش بهتری در غرفه‌ها برخوردار بود، گفت:‌ در نمایشگاه نوزدهم توانستم بیشتر رسانه‌‌های اصلی را به راحتی پیدا کنم.
فضای نمایشگاه مطبوعات رقابتی بود/خبرنگاران سؤالات کلیشه‌ای نمی‌پرسیدند رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس هفتم با بیان اینکه نمایشگاه امسال مطبوعات و خبرگزاری‌ها نسبت به نمایشگاه‌های سال‌های قبل، از چینش بهتری در غرفه‌ها برخوردار بود، گفت:‌ در نمایشگاه نوزدهم توانستم بیشتر رسانه‌‌های اصلی را به راحتی پیدا کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/12827.jpg فضای,نمایشگاه,مطبوعات,رقابتی,بود/خبرنگاران,سؤالات,کلیشه‌ای,نمی‌پرسیدند Icana

عماد افروغ در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،‌ با یادآوری اینکه نمایشگاه نوزدهم مطبوعات و خبرگزاری‌ها از مدیریت و چیدمان بهتری نسبت به سال‌های گذشته برخوردار بود،‌ گفت: در نمایشگاه امسال به دلیل چیدمان بهتر غرفه‌ها و راهروها،‌ فضای حرکتی بهتری برای مردم ایجاد شده بود.

وی با بیان اینکه همچنین امکانات سخت‌افزاری نمایشگاه از جمله پارکینگ،‌ هماهنگی با پلیس راهور، نبود دستفروشان، ساماندهی وضعیت تغذیه و دیگر امکانات لازم هر نمایشگاهی نسبت به نمایشگاه‌های مطبوعات و خبرگزاری‌های سال‌های گذشته، از ساماندهی و مدیریت بهتری برخوردار بود،‌ افزود: رسانه‌ها نیز از امکان دسترسی آسان و مکان‌یابی غرفه‌های خود و دیده شدن‌ از سوی مردم راضی بودند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس هفتم با یادآوری پخته‌تر شدن سؤالات خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ها در نمایشگاه امسال مطبوعات و خبرگزاری‌ها،‌ تصریح کرد: از برجستگی‌های نمایشگاه امسال، پرسیده نشدن سؤالات کلیشه‌ای بود و خبرنگاران به خود جرأت داده بودند سؤالات جدیدی از مسئولان بپرسند که این مسأله به دلیل رقابتی‌تر شدن فضای نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات است.

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران،‌ به سفارش مقام معظم رهبری در زمینه انتخاباتی نشدن فضای کشور اشاره کرد و یادآور شد: به همین دلیل بود که اولا خودم از پاسخ دادن به پرسش‌های سیاسی خودداری می‌کردم و ثانیا رسانه‌ها نیز به سمت طرح سؤالات جدی‌تری مانند تغییر سبک زندگی و مطالبات مردمی از مسئولان حرکت کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet