حلول ماه ربیع الاول
1391/08/15 10:11:31
سرویس سیاسی
سبحانی‌نیا خبرداد:

وزارت خارجه سه‌شنبه میزبان کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس

عضو هیات رئیسه مجلس، از جلسه روز سه‌شنبه (۱۶ آبان) اعضای کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با مسئولان وزارت امور خارجه در محل این وزارتخانه خبر داد وگفت: قرار است در این جلسه نشست سران معارضه در دوحه مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
وزارت خارجه سه‌شنبه میزبان کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس عضو هیات رئیسه مجلس، از جلسه روز سه‌شنبه (16 آبان) اعضای کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با مسئولان وزارت امور خارجه در محل این وزارتخانه خبر داد وگفت: قرار است در این جلسه نشست سران معارضه در دوحه مورد بحث و بررسی قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/7778.jpg وزارت,خارجه,سه‌شنبه,میزبان,کمیسیون,امنیت,ملی,وسیاست,خارجی,مجلس Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به صورت دوره‌ای جلساتی را با وزارت امور خارجه دارد، افزود: در راستای تعاملات مجلس و وزارت امور خارجه، بعدازظهر سه‌شنبه هفته جاری اعضای کمیسیون جلسه‌ای با وزیر امور خارجه و معاونان وی در محل این وزارتخانه خواهند داشت.

نماینده مردم فیروزه و نیشابور در مجلس شورای اسلامی، درباره محورهای مورد بحث در جلسه بعدازظهر روز سه شنبه، یادآور شد: در این جلسه که راس ساعت 5 و 30 دقیقه بعدازظهر در محل وزارت امور خارجه با حضور وزیر امور خارجه ومعاونان وی تشکیل می‌شود مسائل روز منطقه ای و بین ‌المللی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس نهم، تاکید کرد: بحث سوریه و آخرین تحولاتی که در این کشور روی داده، موضوع میانمار و اقداماتی که جمهوری اسلامی ایران در این زمینه انجام داده و  قرار است انجام دهد در جلسه سه شنبه مورد هم اندیشی قرار خواهد گرفت.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، از دیگر موضوعات مورد بحث در جلسه روز سه‌شنبه را بررسی نشست معارضه در دوحه خواند وادامه داد: موضوع اجلاس دوحه که روز گذشته در قطر برگزار شد، ساماندهی معارضان و بازسازی آنها از جمله مواردی است که اعضای کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی با وزیر امور خارجه درباره آن به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet