حلول ماه ربیع الاول
1391/08/15 11:46:16
سرویس اقتصادی
یوسف پور در گفت و گو با خانه ملت مطرح کرد:

ورود مردم به اقتصاد لازمه پیروزی در جنگ اقتصادی

معاون سابق پارلمانی وزیرنیرو گفت:همانطور که کشور به پشتوانه ورود مردم در جنگ نظامی به پیروزی رسید برای پیروزی درجنگ اقتصادی امروزهم باید مردم را به اقتصاد وارد کنیم.
ورود مردم به اقتصاد لازمه پیروزی در جنگ اقتصادی معاون سابق پارلمانی وزیرنیرو گفت:همانطور که کشور به پشتوانه ورود مردم در جنگ نظامی به پیروزی رسید برای پیروزی درجنگ اقتصادی امروزهم باید مردم را به اقتصاد وارد کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/28642.jpg ورود,مردم,به,اقتصاد,لازمه,پیروزی,در,جنگ,اقتصادی Icana

علی یوسف پور درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر این که با ورود مردم درتمام زمینه ها و به پشتوانه منابع غنی و موقعیت جغرافیایی کشور به راحتی می توان اول شد افزود: برخی اشکالات درناکامی های اقتصادی دولتی بودن اقتصاد است  ودولت برای پیروزی درجنگ اقتصادی باید فعالیت‌ها را به بخش خصوصی واگذار کند.

عضوهیات مدیره کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران درادامه با اشاره به تشدید تحریم ها و تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی اظهارداشت: آمریکا و عواملش به هرطریقی دنبال این بودند که نظام جمهوری اسلامی را با هر حربه ای سرنگون کنند اما با جنگ و حمله نظامی وفرهنگی و رسانه ای پیروز نشدند وامروز به جنگ اقتصادی متوسل شدند.

وی گفت: با تشدید تحریم ها توانستیم به دانش غنی سازی انرژی هسته ای دست پیدا کنیم و در ساخت و توزیع نیرو گاهها خودکفا شدیم.

یوسف پوربا اشاره به اینکه دشمن ارتباطات دریایی را هدف قرارداده است افزود: بعضا خود آمریکایی ها اعتراف کردند که  با تحریم ها  نتوانستند شرکت های حمل و نقل دریایی کشور را متوقف کنند  چرا که با تلاش مدیران شرکتهای دریایی تحریم ها خنثی شد.

به گفته این عضوهیات مدیره کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران‌ اگر بتوانیم ساختارهای اقتصادی کشوررا کارآمد کنیم در تهیه مواد اولیه و غذایی و نیازهای ضروری مردم می توان تحریم ها را دور زد.

معاون سابق پارلمانی وزیرنیروبا تاکید بر اینکه اگر روش های مدیریت کشور را کارآمد کنیم تحریم ها کارساز نخواهد بود گفت: تحریم ها دربسیاری موارد به نفع ما شده است به نحوی که ما به استعدادها و توانایی های اقتصادی ،علمی و منابع خودمان برگشتیم وبه خودکفایی رسیدیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet