انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/15 11:51:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ملکشاهی خبرداد:

بررسی لایحه اصلاح قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی در کمیته حقوقی

رئیس کمیسیون قضایی مجلس از بررسی لایحه‌ای تحت عنوان اصلاح قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی در کمیته حقوقی خبر داد.
بررسی لایحه اصلاح قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی در کمیته حقوقی رئیس کمیسیون قضایی مجلس از بررسی لایحه‌ای تحت عنوان اصلاح قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی در کمیته حقوقی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/2096.jpg بررسی,لایحه,اصلاح,قانون,نحوه,اجرای,محکومیت‌های,مالی,در,کمیته,حقوقی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ الهیار ملکشاهی با اشاره به آخرین وضعیت بخشنامه زندانیان معسر در کمیسیون قضایی مجلس به باشگاه خبرنگاران گفت:این بخشنامه مربوط به رییس قوه قضاییه بوده و لایحه‌ای تحت عنوان اصلاح قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی در کمیته حقوقی مورد بررسی است که در روزهای آتی در صحن کمیسیون خواهد آمد.
 وی با اشاره به مواد تشکیل دهنده لایحه مذکور تصریح کرد: از آنجایی که این لایحه در کمیته حقوقی است و به کمیسیون قضایی وارد نشده مواد آن نیز مشخص نیست که البته شاید حدود 5یا 6 ماده باشد.

ملکشاهی با اشاره به موضوعات مورد بررسی در کمیسیون قضایی خاطر نشان کرد: بحث قانون مجازات اسلامی مورد بررسی قرار گرفت که بخشی از ایرادات مطرح شده از سوی شورای نگهبان در جلسه کمیسیون برطرف شد.

رئیس کمیسیون حقوقی قضایی مجلس خاطرنشان کرد: شورای نگهبان بر لایحه قانون مجازات اسلامی 50 ایراد را وارد دانسته که افزون بر این موارد ایراد دیگری تاکنون مطرح نشده است./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet