حلول ماه ربیع الاول
1391/08/15 11:55:11
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پور‌مختار:

شکوائیه‌ای از عملکرد هیئت‌ رئیسه مجلس به کمیسیون اصل 90 وصول نشده است

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس‌ گفت: تا‌کنون شکوائیه‌ای در خصوص عملکرد هیئت‌ رئیسه مجلس در مورد طرح سوال از رئیس‌جمهور به این کمیسیون وصول نشده است.
شکوائیه‌ای از عملکرد هیئت‌ رئیسه مجلس به کمیسیون اصل 90 وصول نشده است رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس‌ گفت: تا‌کنون شکوائیه‌ای در خصوص عملکرد هیئت‌ رئیسه مجلس در مورد طرح سوال از رئیس‌جمهور به این کمیسیون وصول نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/24104.jpg شکوائیه‌ای,از,عملکرد,هیئت‌,رئیسه,مجلس,به,کمیسیون,اصل,90,وصول,نشده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد‌علی پور‌مختاردرباره شکوائیه‌ تعدادی از نمایندگان از عملکرد هیئت‌ رئیسه مجلس و ارائه آن به کمیسیون اصل 90 با محوریت موضوع طرح سوال از رئیس‌جمهور به باشگاه خبرنگاران گفت:تا‌کنون شکوائیه‌ای در این خصوص به کمیسیون اصل 90 وصول نشده است.

وی در ادامه افزود: اگر شکوائیه‌ای در این خصوص به کمیسیون اصل 90 وصول شود، این کمیسیون می‌تواند در مورد طرز کار مجلس ورود پیدا کند و اگر شکایتی مطرح باشد آن را مورد رسیدگی قرار دهد.
گفتنی است؛ حمید رسایی نماینده مردم تهران، روز گذشته از ارائه شکوائیه‌ای توسط تعدادی از نمایندگان در خصوص عملکرد هیئت‌ رئیسه مجلس به کمیسیون اصل 90 در مورد طرح سوال از رئیس‌جمهور و شک و شبهه‌هایی که در مورد تعداد امضاها و صحت آنها وجود داشت، خبر داده بود./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet