خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1391/08/15 12:03:03
سرویس دیگر رسانه‌ها_
الهیان:

اصلاح‌طلبان با چند کاندیدا می‌آیند

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حضور جریان های سیاسی مختلف در انتخابات ریاست جمهوری گفت: تعدد کاندیداهای ریاست جمهوری از دو قطبی شدن فضای انتخابات جلوگیری می کند که این امری مثبت است.
اصلاح‌طلبان با چند کاندیدا می‌آیند عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حضور جریان های سیاسی مختلف در انتخابات ریاست جمهوری گفت: تعدد کاندیداهای ریاست جمهوری از دو قطبی شدن فضای انتخابات جلوگیری می کند که این امری مثبت است. https://cdn.icana.ir/d/019/13963.jpg اصلاح‌طلبان,با,چند,کاندیدا,می‌آیند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛زهره الهیان عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حضور جریان های سیاسی مختلف درانتخابات ریاست جمهوری به مهر گفت: تعدد کاندیداهای ریاست جمهوری از دو قطبی شدن فضای انتخابات جلوگیری می کند که این امری مثبت است اما امیدواریم طیف‌های مختلف اصولگرایی حداقل بر سر دو تا سه کاندیدا به توافق برسند.

وی همچنین درمورد حضور اصلاح طلبان درانتخابات سال آینده تصریح کرد: قطعاً اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا خواهند داشت و پیش بینی می‌شود که این جریان با چند کاندیدا وارد انتخابات شود چرا که با توجه به اظهار نظرهای مختلف اصلاح طلبان مشخص است که آنان بر سر یک کاندیدا به اجماع نخواهند رسید.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، با اشاره به حضور حامیان دولت در رقابت های انتخاباتی گفت: حامیان دولت هم قطعاً کاندیدا معرفی می‌کنند و تا امروز گزینه‌های متعددی برای این طیف معرفی شده است و میزان اقبال آنان در انتخابات بستگی به کاندیدایی دارد که معرفی می‌شود.
وی همچنین در مورد میزان اقبال حامیان دولت در انتخابات بیان داشت: در کنار گزینه‌های مطرح شده دولت مسلما توجه مردم این است که مسیر این کاندیداها به چه میزان با دیدگاه های امام(ره) و رهبری و آرمان های انقلاب اسلامی تطابق دارند و اگر انحرافی وجود داشته باشد قطعا با استقبال مردم روبرو نخواهند شد.
این عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین در مورد شایعات رسانه‌های غربی مبنی بر مذاکره نمایندگان ایران و آمریکا در کویت،  گفت: پخش چنین شایعاتی از رسانه‌های غربی و بیگانه بیانگر این موضوع است که آمریکا به شدت نیازمند رابطه با ایران است و رابطه با ایران برای این کشور حیاتی است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس هشتم، با بیان اینکه ایران در شرایط فعلی حاضر به مذاکره با آمریکا نیست،خاطرنشان کرد: مذاکره الزاماتی دارد که با توجه به رفتارهای خصمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران شرایط و مقدمات مذاکره فراهم نیست./
 
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet