حلول ماه ربیع الاول
1391/08/15 12:13:52
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت پور:

عربستان به دنبال چاره جویی برای نابسامانی اوضاع داخلی خود باشد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: عربستان می‌بایست از اقدامات توطئه گرایانه دست بردارد چراکه به اندازه کافی در داخل مملکت خود مخالف دارد، بنابراین بهتر است وضعیت داخلی خود را سامان دهد.
عربستان به دنبال چاره جویی برای نابسامانی اوضاع داخلی خود باشد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: عربستان می‌بایست از اقدامات توطئه گرایانه دست بردارد چراکه به اندازه کافی در داخل مملکت خود مخالف دارد، بنابراین بهتر است وضعیت داخلی خود را سامان دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/20196.jpg عربستان,به,دنبال,چاره,جویی,برای,نابسامانی,اوضاع,داخلی,خود,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛منصور حقیقت پورعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در واکنش به نشست محرمانه ضدسوری در عربستان به باشگاه خبرنگاران گفت: دوره این توطئه چینی‌ها به اتمام رسیده است و عربستان بهتر است به ساماندهی اوضاع داخلی خود بپردازد.

وی با اشاره به مقاومت 18 ماهه ملت سوریه گفت: استقامت و پایداری نیروهای حکومتی و ملت سوریه در طول این مدت نشان داد که هیچکدام از توطئه‌های داخلی و کارشکنی‌های خارجی نمی‌توانند منجر به شکست دولت سوریه شوند.

حقیقت پور در ادامه تصریح کرد:عربستان می‌بایست از این اقدامات توطئه گرایانه دست بردارد چراکه به اندازه کافی در داخل مملکت خود نیروهای مخالف دارد، بنابراین بهتر است وضعیت داخلی خود را سامان دهد.
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام عربستان در راستای آموزش نیروهای ضد سوری در داخل خاک خود اظهار داشت:کشورهای اسلامی منطقه نیز با داشتن انگیزه کافی قادرند متعاقبا این توطئه سعودی را تلافی کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: اجرای این طرح، خشم تمامی کشورهای منطقه را برمی‌انگیزد، لذا وظیفه تمامی حکومت‌های اسلامی حل بحران داخلی کشور سوریه است چراکه ادامه داشتن این روند بر اوضاع و احوال منطقه نیز تاثیرگزار است. /
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet