هفته دفاع مقدس
1391/08/17 09:40:02
سرویس فرهنگی
موسوی اصل:

آثار هنرمندان ایرانی نباید در کشور بدون مشتری باشند

عضو فراکسیون روحانیون مجلس،گفت:آثار هنرمندان ایرانی نباید در کشور بدون مشتری باشند، زیرا هنرمندان ایرانی مظهر فرهنگ غنی این مرزو بوم هستند.
آثار هنرمندان ایرانی نباید در کشور بدون مشتری باشند عضو فراکسیون روحانیون مجلس،گفت:آثار هنرمندان ایرانی نباید در کشور بدون مشتری باشند، زیرا هنرمندان ایرانی مظهر فرهنگ غنی این مرزو بوم هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/24052.jpg آثار,هنرمندان,ایرانی,نباید,در,کشور,بدون,مشتری,باشند Icana

میرقسمت موسوی اصل در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت ،افزود: ما نیز معتقدیم فرهنگ سازی با استفاده از کالاهای فرهنگی وهنری امکان بیشتری دارد، اما وجود حمایت لازمه آن است.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی‌تصریح کرد :جذب سرمایه‌گذاری در عرصه هنر و حمایت ازسرمایه‌گذاران از جمله راهکارهای مهم در راستای توسعه رونق اقتصادی و اشتغالزایی دراین عرصه به شمار می آید.

وی ادامه داد: توسعه فرهنگ اسلامی با استفاده از ظرفیت های هنرمندان قابل اجرا است، از همین رو دولت باید با اختصاص اعتبارت کافی، هنرمندان این مرز و بوم را به نحو مطلوب حمایت کنند.

موسوی اصل افزود : حمایت از تولید داخلی و همین طور ارتقای کیفیت  آثار هنری در ایجاد اشتغال و نیز پایین آوردن نرخ بیکاری موثر است که دولت باید به این مسئله بیش از گذشته توجه داشته باشد.

وی تصریح کرد:  برای پیشرفت در هر صنعتی باید به صورت جدی از آن  حمایت کرده و راهبردهای مشخصی داشته باشیم، این در حالی است که اگر نگاهی به تاریخچه هنری کشورمان در جهان بیندازیم،  کارنامه درخشانی از هنرمندان ایرانی مشاهده می کنیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس،یاد آورشد :خلق آثار هنری نیازمند حمایت و  تشویق است، در غیر این صورت نمی توان انتظار داشت که آثار هنری متعدد وبا کیفیت هنری بالا  در زمینه های مورد نظر به ظهوربرسد ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet