خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/16 12:34:00
سرویس استان ها
فتاحی:

ایمن‌سازی جاده شهربابک در مرحله کلنگ ‌زنی باقی مانده است

نماینده مردم شهر‌بابک در مجلس با اظهارتاسف از ادامه رهاسازی پروژه تعریض و ایمن سازی جاده شهربابک گفت: غفلت مسئولان از تکمیل این پروژه منجر به داغ‌دار شدن خانواده‌های بیشتری می شود.
ایمن‌سازی جاده شهربابک در مرحله کلنگ ‌زنی باقی مانده است نماینده مردم شهر‌بابک در مجلس با اظهارتاسف از ادامه رهاسازی پروژه تعریض و ایمن سازی جاده شهربابک گفت: غفلت مسئولان از تکمیل این پروژه منجر به داغ‌دار شدن خانواده‌های بیشتری می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/5927.jpg ایمن‌سازی,جاده,شهربابک,در,مرحله,کلنگ,‌زنی,باقی,مانده,است Icana

حسین فتاحی در گفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با اظهارنارضایتی از بی‌توجهی مسئولان به شرایط جاده شهربابک تا شهرستان خاتم اظهارداشت: سال‌های سال است که این جاده بلای جان مسافران خود شده و در غفلت مسئولان جان می‌گیرد ؛ عملیات ایمن سازی و تعریض جاده شهربابک به طور نیمه کاره رها شده است.

نماینده مردم شهربابک در مجلس ادامه داد: باریک بودن جاده و نبود علائم ایمنی از جمله معضلاتی است که موجب بروز خطرات جانی و مالی بسیار برای مسافران شده است.

فتاحی با بیان این مطلب که ایمن سازی جاده شهر بابک در استان کرمان از جمله مصوبات دولت در سفر‌های استانی است گفت: امید است که با نگاه ویژه مسئولان و تزریق اعتبارات لازم و کارآمد مسیر این جاده ایمن شده و به انواع تابلو‌های راهنمایی و رانندگی مجهز شود تا بدین وسیله از حجم تصادفات در این محور کاسته شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس اظهار داشت: با تکمیل جاده شهر بابک مسیر جاده شهربابک به شهرستان رفسنجان 160 کیلومتر کاهش خواهد یافت و به این ترتیب بسیاری از مشکلات رفت‌و‌آمد کارگران کارخانه مس سرچشمه که هر روز این مسیر را برای رسیدن به محل کار خود پشت سر می‌گذاشتند مرتفع ساخت.

وی با بیان اینکه عبور و مرور روزانه کارگران در محور شهر بابک موجب بروز ترافیک‌های بسیار در این جاده شده است تصریح کرد: تسریع در عملیات شانه سازی و تعریض این جاده از مطالبات مردم در این منطقه است.

فتاحی ادامه داد: مناسب نبودن وضعیت جاده در شهرستان شهر‌بابک موجب افت اقتصادی منطقه، دور ماندن از توسعه استانی و مشکلات متعدد برای سکنان این منطقه می‌شود که امید است با لطف مسئولان این جاده هر چه سریع‌تر به وضعیت مطلوب و در شأن استان نزدیک شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس یاد‌آور شد: تکمیل جاده شهر بابک علاوه بر اینکه موجب سهولت در رفت‌و آمد برای مسافران و کارگران در منطقه می‌شود می‌تواند فاصله شهرستان را از مرکز استان نیز کاهش داده و بر حجم ورود گردشگر به این شهرستان تأثیر به سزایی داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet