هدر موبایل
1391/08/15 13:18:15
سرویس بین الملل
حیدرپور با یادآوری کشتار 28 سرباز ارتش سوریه مطرح کرد؛

جنایت جنگی مخالفان بشار اسد در لباس حق‌طلبان

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با اشاره به کشتار ۲۸ سرباز سوری از سوی تروریست‌ها، گفت: مخالفان بشار اسددر لباس حق‌طلبان، عملیات‌های تروریستی انجام می‌دهند.
جنایت جنگی مخالفان بشار اسد در لباس حق‌طلبان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با اشاره به کشتار 28 سرباز سوری از سوی تروریست‌ها، گفت: مخالفان بشار اسددر لباس حق‌طلبان، عملیات‌های تروریستی انجام می‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/10754.jpg جنایت,جنگی,مخالفان,بشار,اسد,در,لباس,حق‌طلبان Icana

عوض حیدر پور شهرضایی در گفت و گو با خبرنگار حوزه بین الملل خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اقدامات اخیر معارضان سوریه، اظهار داشت: فیلم پخش شده از سوی مخالفان بشار اسد که در جریان یورش به سه گذرگاه نظامی در استان ادلب، 28 سرباز ارتش سوریه به وسیله  گروه‌های مسلح ترویستی قتل عام می‌شوند، یک جنایت هولناک محسوب شده و به معنای نادیده گرفتن حقوق بشر است.
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تروریست‌هایی که درون سوریه دست به کشتار مردم می‌زنند، اسم معارض بر روی خود گذاشته و با شعارهای حق طلبانه به کشتار مردم ادامه می‌دهند.
وی، با اشاره به اوضاع داخلی سوریه، تصریح کرد: کشورهای غربی، ترکیه، صهیونیست‌ها و برخی کشورهای مرتجع عربی در حالی شعارهای حمایت از مردم سوریه را سر می‌دهند که عملکرد آنان نه در راستای خواست مردم بلکه برای کشتار همه جانبه مردم این کشور است.
حیدر پور شهرضایی ، تصریح کرد: گروه‌های تروریستی تحت حمایت غرب، ترکیه و برخی کشورهای مرتجع عربی در طول این مدت زنجیره‌ای از جنایات ضد بشری را مرتکب شده‌اند.
نماینده اصولگرای مجلس نهم، بیان داشت: جنایات ضد بشری در سوریه  طوری بوده است  که سازمان ملل نیز به سکوت خود پایان داده و رسما اعلام کرد که اقدامات معارضان سوری یک جنایت جنگی است.
وی،  یادآور شد: قتل عام مردم عادی توسط هر کس و به هر شکلی یک جنایت هولناک به حساب می‌آید و این اقدام بدون هیچ تردیدی محکوم است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با اشاره به کشتار مردم غیر نظامی توسط تروریست‌های سوری که به نام "شورای ملی معارضان سوریه" قد الم کرده‌اند، ادامه داد: ماهیت تروریستی گروه‌های تحت حمایت غرب دیگر بر همگان روشن است و همه می‌دانند که قصد آنان کشتار همه جانبه مردم این کشور است.

پس از انتشار فیلمی که در آن نشان می‌داد معارضان سوریه اقدام به کشتار سربازان ارتش بشار اسد کرده‌اند، سازمان ملل این  اقدام را جنایت جنگی نامید./
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet