عید سعید غدیرخم
1391/08/15 13:57:28
سرویس بین الملل
طاهری با یادآوری اظهارات اخیر ابومازن مطرح کرد؛

گام بلند محمود عباس برای تحقق اهداف رژیم صهیونیستی

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به اظهارات اخیر رئیس تشکیلات خود گردان مبنی بر شکل نگرفتن انتفاضه سوم ضد رژیم صهیونیستی،گفت: محمود عباس سعی دارد با مشروعیت بخشیدن به اشغال‌گری صهیونیست‌ها در راستای اهداف آنها گام بردارد.
گام بلند محمود عباس برای تحقق اهداف رژیم صهیونیستی عضو فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به اظهارات اخیر رئیس تشکیلات خود گردان مبنی بر شکل نگرفتن انتفاضه سوم ضد رژیم صهیونیستی،گفت: محمود عباس سعی دارد با مشروعیت بخشیدن به اشغال‌گری صهیونیست‌ها در راستای اهداف آنها گام بردارد. https://cdn.icana.ir/d/019/13645.jpg گام,بلند,محمود,عباس,برای,تحقق,اهداف,رژیم,صهیونیستی Icana

سید علی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری اظهارات  محمود عباس مبنی بر شکل نگرفتن انتفاضه سوم ضد رژیم صهیونیستی و نادیده گرفتن حقوق مردم فلسطین، اظهار داشت: محمود عباس از ابتدا فردی سازش‌کار بوده که بر همین مبنا صهیونیست‌ها به وی اجازه تشکیل گروه خود‌گردان را داده‌اند.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  اظهارات محمود عباس، موضع ملت فلسطین نبوده‌، تصریح کرد: ملت مسلمان فلسطین که از سرزمین‌های خود با زور رانده شده‌اند هیچ‌گاه وی را به عنوان نماینده خود ندانسته و موضع رسمی آنها توسط اسماعیل هنیه که نخست وزیر قانونی دولت فلسطین بوده اعلام خواهد شد.

وی، با بیان اینکه  اظهارات محمود عباس در گفت‌وگو با دولتمردان رژیم جعلی صهیونیستی در راستای اهداف و مشروعیت بخشیدن به اشغال‌گری آنها بوده، ادامه داد: با موضعی که ابومازن در برابر اشغال‌گران قدس اتخاذ کرده  دیگر نامی از نوار غزه و کرانه باختری باقی نخواهد ماند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با تاکید براینکه سازش‌کاری  محمود عباس به  زیاده خواهی‌های  رژیم غاصب صهیونیستی دامن می‌زند، افزود: دولتمردان رژیم جعلی صهیونیستی سعی دارند تا با تاثیر‌گذاری بر محمود عباس فشارهای بین المللی را از خود دور کنند.

نماینده اصولگرای مجلس نهم، ادامه داد: سازش‌کاری محمود عباس با صهیونیست‌ها تا حدی پیش رفته است که در طرح پیشنهادیش زادگاه مادری خود را جز سرزمین‌های صهیونیستی می‌داند که نشان از گام برداشتن وی به سمت خواسته‌های غرب و اشغال‌گران است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس نهم، با اشاره به اینکه اظهارات محمود عباس به ساخت‌وساز شهر‌ک‌های جدید در اراضی اشغالی  منجر خواهد شد، گفت: صهیونیست‌ها با برنامه‌ریزی از پیش تعیین شده سعی دارند با فشار بر حماس از انتقاداتی که در شهرک سازی بر آنها وارد بوده کاسته و به ساخت‌وسازهای غیر قانونی خود مشروعیت بخشند.

محمود عباس اخیرا منطقه صفد که در آن متولد شده و اسرائیل آن را در سال 1948 اشغال کرده متعلق به صهیونیستها دانسته و گفته است که هرگز به دنبال بازگشت به این منطقه نیست و باید کرانه باختری و غزه فقط در هر گفتگویی مطرح باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet