هدر موبایل
1391/08/15 13:48:58
سرویس بین الملل
رضایی کوچی:

اظهارات محمود عباس موضع ملت فلسطین نیست

نماینده اصولگرای مجلس نهم، با محکوم کردن اظهارات ضد فلسطینی محمود عباس که در آن فلسطین را در کرانه باختری و غزه خلاصه کرده است، گفت:اظهارات محمود عباس موضع ملت فلسطین نیست.
اظهارات محمود عباس موضع ملت فلسطین نیست نماینده اصولگرای مجلس نهم، با محکوم کردن اظهارات ضد فلسطینی محمود عباس که در آن فلسطین را در کرانه باختری و غزه خلاصه کرده است، گفت:اظهارات محمود عباس موضع ملت فلسطین نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/283.jpg اظهارات,محمود,عباس,موضع,ملت,فلسطین,نیست Icana

محمد رضا رضایی کوچی  در گفت‌و گو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری اظهارات اخیر محمود عباس که فلسطین را در کرانه باختری و غزه خلاصه کرده است، گفت:محمود عباس نمی‌تواند حق بازگشت آوارگان فلسطینی را نادیده بگیرد.

 نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رئیس تشکیلات خودگردان اعلام  کرده است که زادگاهش صفد در الجلیل را متعلق به رژیم اشغالگر قدس می داند و نمی خواهد به آنجا بازگردد، افزود: ضمن اینکه اظهارات محمود عباس امتیازات مجانی به رژیم صهیونیستی داد، این اظهارات موضع ملت فلسطین نیست.

وی، به گفت‌و گوی تلفنی امروزمحمود عباس با رئیس رژیم صهیونیستی با هدف پیشبرد مذاکرات سازش اشاره کرد و گفت: رایزنی محمود عباس با پرز نتیجه‌ای جز بلندتر شدن صف مخالفان محمود عباس نخواهد داشت.

نماینده اصولگرای مجلس نهم  با بیان اینکه کسی حق ندارد حق طبیعی ملت فلسطین برای بازگشت به شهرهای آبا و اجدادی آنها را نادیده بگیرد، گفت: خشم ملت فسطین از اظهارات محمود عباس تا جایی بود که روز گذشته در تظاهراتی عکس وی را به آتش کشیدند.

رضایی کوچی، چشم پوشی ابومازن از صفد را به مفهوم از دست دادن پایگاه مردمی‌اش دانست و گفت: محمود عباس باید به دلیل اظهارات ضد فلسطینی خود از مردم فلسطین عذرخواهی کند.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس نهم، با بیان اینکه محمودعباس متعهد شده است تا زمانی که وی رهبری تشکیلات را بر عهده دارد انتفاضه سومی  انجام نگیرد، گفت: محمود عباس شریک صهیونیست‌ها شده است و به نظر نمی رسد دیگر راه‌حلی برای بازگشت آوارگان فلسطینی داشته باشد.

محمود عباس اخیرا منطقه صفد که در آن متولد شده و اسرائیل آن را در سال 1948 اشغال کرده متعلق به صهیونیستها دانسته و گفته است که هرگز به دنبال بازگشت به این منطقه نیست و باید کرانه باختری و غزه فقط در هر گفتگویی مطرح باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet