حلول ماه ربیع الاول
1391/08/15 14:03:29
سرویس اقتصادی
قاضی پور:

دولت لایحه بودجه را با قید سه فوریت ارایه کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید برضرورت برخورد با تمام سوءاستفاده کنندگان از ارز دولتی برای واردات خودروهای لوکس در هر لباسی درخصوص ارایه لایحه بودجه سال آینده گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی امروز و تاکید بر اقتصاد مقاومتی بهتر بود دولت بودجه را درقالب لایحه سه فوریتی ارایه می کرد یا به مجلس اجازه می داد بودجه درقالب طرح سه فوریتی ارایه می شد.
دولت لایحه بودجه را با قید سه فوریت ارایه کند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید برضرورت برخورد با تمام سوءاستفاده کنندگان از ارز دولتی برای واردات خودروهای لوکس در هر لباسی درخصوص ارایه لایحه بودجه سال آینده گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی امروز و تاکید بر اقتصاد مقاومتی بهتر بود دولت بودجه را درقالب لایحه سه فوریتی ارایه می کرد یا به مجلس اجازه می داد بودجه درقالب طرح سه فوریتی ارایه می شد. https://cdn.icana.ir/d/019/7762.jpg دولت,لایحه,بودجه,را,با,قید,سه,فوریت,ارایه,کند Icana

نادرقاضی پور درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، از دولت خواست تا بودجه را دراسرع وقت و قبل از 16 آذر ماه تقدیم مجلس کند نه نزدیک عید که 2 دوازدم شود.

نماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که دولت قانون‌مدار باشد گفت: دولت اگر قانون‌مدار باشدبودجه 92 را قبل از 16 آذر ماه ارایه می کند تامجلس ظرف فرصت 50 روز وبا کار کارشناسی آن را بررسی کند.

وی درباره سوءاستفاده 6 واردکننده از ارز دولتی برای واردات خودروهای لوکس و درآمد قطعی 160 میلیاردتومانی این واردکنندگان گفت: سرمایه های هنگفتی که در واردات کالاهای لوکس خوابید اگر در تولید سرمایه گذاری می شد علاوه بر بی نیازی در واردات برخی کالاها ، اشتغال زیادی ایجاد می کرد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با طرح سوالی افزود: چرا درسالی که به نام حمایت از تولید ، کار و سرمایه ایرانی نام گذاری شده است با ارز دولتی که باید برای رفع نیاز مردم مستضعف و کارگرو کشاورز ماشین وارد می کنند و به قیمت دلار آزاد می فروشند.

قاضی پور با بیان اینکه باید اعلام کنند که با 6 واردکننده خودروهای لوکس با ارز دولتی برخورد شده است یا خیر؟ اظهارداشت: عدالت حکم می کند که با تمام واردکنندگان خودروهای لوکس با ارز دولتی برخورد شود.

نماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که ارز دولتی بایدصرف واردات مواد اولیه تولید شود افزود: اصلا انتظار نداشتیم درسال حمایت از تولید ملی و سالی که با کاهش درآمدهای ارزی کالاهای لوکس با ارز دولتی وارد کنند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:هر کس یک ماشین خارجی سوار شود یک خانواده ایرانی را از کار انداخته وهرکس یک ماشین ایرانی سوار می شود به یک خانواده ایرانی نان می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet