هدر اصلی
1391/08/16 11:12:06
سرویس فرهنگی
آقایی مغانجویی با اشاره به هجمه فرهنگی استکبار ضد جوانان ایرانی، تاکید کرد:

خیمه‌سنگین تبلیغات ماهواره‌ای بر سر تولیدات فرهنگی ایرانی

رییس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به هجمه فرهنگی استکبار علیه جوانان ایرانی، افزود: تا تولیدات داخلی هستند، چرا از برندهای خارجی استفاده کنیم.
خیمه‌سنگین تبلیغات ماهواره‌ای بر سر تولیدات فرهنگی ایرانی رییس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به هجمه فرهنگی استکبار علیه جوانان ایرانی، افزود: تا تولیدات داخلی هستند، چرا از برندهای خارجی استفاده کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/14069.jpg خیمه‌سنگین,تبلیغات,ماهواره‌ای,بر,سر,تولیدات,فرهنگی,ایرانی Icana

علی اکبر آقایی مغانجویی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت ،افزود: باتوجه به اینکه مردم ما تجربه استفاده از تولیدات فرهنگی با کیفیت را دارند، تلاش تولید کنندگان باید معطوف به افزایش کیفیت سطح تولیدات باشد، چرا که با افزایش سطح کیفیت، گرایش مردم به سمت استفاده از تولیدات داخلی سوق یافته و پس از آن فرهنگ استفاده از کالاهای داخلی ایجاد می شود.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این کار نیازمند فعالیت فرهنگی است که باید همه اقشار جامعه و نهادها در این زمینه تلاش کنند، زیرا این امر موجب می‌شود، بسیاری از آسیب‌های اجتماعی در کشور کاهش یابد.

وی  در ادامه فرهنگ سازی را مسأله اول دانسته و افزود: از طرفی دیگر باید کالای داخلی از لحاظ کیفیت و قیمت رقابتی باشد. باید بار اقتصادی این کار را به سمتی جهت بدهیم که برای مردم انگیزه ایجاد شود واگر حمایت مردم نباشد و سهل انگاری شود، تولیدات ایرانی نمی‌توانند جای خود را در بازار به دست بیاورند.

مغانجویی تصریح کرد : طبیعتاً وقتی کالاهای فرهنگی در کشور ما  به نحو گسترده تولید شوند ، چرخه‌های   توسعه هنرو فرهنگ ایرانی و اسلامی به حرکت در می‌آید و این حرکت باعث به کارگیری نیروهای جوان تحصیل کرده می شود.

رییس کمیسیون عمران مجلس، یاد آور شد: تبلیغات به معنای رایج و عمومی آن تلاشی برای سمت و جهت دادن زمینه های ذهنی افراد و جمعیت ها به اهدافی معین است. تبلیغات در تحولات عمومی جهان امروز، در همه فعالیت های بشری اعم از علمی، ذهنی، فرهنگی، تربیتی، روانی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، شخصی و خانوادگی، تأثیر عمده ای دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet