خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 08:17:38
سرویس سیاسی
رحماندوست:‌

طومار رژیم صهیونیستی را در صورت تجاوز یک روزه به‌هم می‌پیچیم

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری روحیه متزلزل صهیونیست‌ها گفت: برای صهیونیست‌های مقیم اراضی اشغالی امری وحشتناک‌تر از جنگ با ایران نیست.
طومار رژیم صهیونیستی را در صورت تجاوز یک روزه به‌هم می‌پیچیم عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری روحیه متزلزل صهیونیست‌ها گفت: برای صهیونیست‌های مقیم اراضی اشغالی امری وحشتناک‌تر از جنگ با ایران نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/20120.jpg طومار,رژیم,صهیونیستی,را,در,صورت,تجاوز,یک,روزه,به‌هم,می‌پیچیم Icana

مجتبی رحماندوست در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، گفت: برای صهیونیست‌ها چیزی با ارزش‌تر از حفظ جان وجود ندارد و آنها در محاسباتشان مانند ایرانیان مسلمان که به دستور امام خمینی (ره) به جبهه‌های جنگ با نیت شهادت می‌رفتند، عمل نمی‌کنند از این رو برای آنها امری وحشتناک‌تر از جنگ احتمالی با جمهوری اسلامی ایران نیست و شواهدی در دست است که نشان می‌دهد در داخل جامعه صهونیستی ترس فراگیری از اشتباه احتمالی سران رژیم اشغالگر از حمله به ایران وجود دارد.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی با یادآوری جنگ‌های حزب الله و حماس با رژیم صهیونیستی توضیح داد: رژیم اشغال‌گر قدس طی جنگی که تنها 33 روز طول کشید آن هم نه با یک کشور بلکه تنها با یک گروه نظامی شکست فاجعه‌باری را تجریه کرد و حتی در نبرد 22 روزه با حماس نیز طعم این شکست تلخ را مجدداً چشید.

رحماندوست با یادآوری مخالفت موساد و ارتش رژیم صهیونیستی با هر حمله احتمالی ضد تاسیسات هسته‌ای ایران گفت: مسئولان سازمان جاسوسی  و ارتش رژیم اشغالگر واقع‌بین‌تر از رهبران خیالبافی همچون نتانیاهو و پرز هستند چرا که با توجه به اطلاعاتی که از وضعیت و توان بالای نظامی و موشکی ایران اسلامی دارند می‌دانند که در صورت هر گونه تجاوز حتی یک روز نیز دوام نمی‌آورند.

نماینده مردم در مجلس توضیح داد:‌ رژیم صهیونیستی و رهبران  آن از بدو وقوع انقلاب اسلامی، ایران را تهدید به حمله کرده و هنوز هم می‌کنند و این صحبت‌ها تنها در حد سرو‌صدا‌های رسانه‌ای و نوعی رجز‌خوانی است و حالت عملی پیدا نمی‌کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: شرایط رو به پیشرفت جمهوری اسلامی ایران به حدی مساعد و قوای نظامی و اطلاعاتی کشور تا اندازه‌ای آمادگی دارند که حتی آمریکا نیز اجازه چنین تجاوزی را به رژیم اشغالگر نمی‌دهد چرا که به خوبی از فرجام ذلت‌بار آن برای این رژیم مطلع است.

یکی از کانال‌های تلویزیونی رژیم صهیونیستی فاش کرد که بنا به اطلاعاتی که به دست آورده متوجه شده که سران موساد و ارتش این رژیم بشدت با عقیده نخست وزیر این رژیم مبنی بر حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران مخالفت کرده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet