هدر اصلی
1391/08/16 10:27:55
سرویس سیاسی
سردار جزایری:

آمریکا و رژیم صهیونیستی قادر به اقدام نظامی ضدایران نیستند

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با یادآوری اقدامات دشمن برای ایجاد اختلاف و دودستگی در ایران، گفت: هر چه به روز انتخابات ریاست جمهوری نزدیک تر شویم،‌ برنامه‌های دشمن از نظر کمی و کیفی ابعاد گسترده تری پیدا می‌کند.
آمریکا و رژیم صهیونیستی قادر به اقدام نظامی ضدایران نیستند معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با یادآوری اقدامات دشمن برای ایجاد اختلاف و دودستگی در ایران، گفت: هر چه به روز انتخابات ریاست جمهوری نزدیک تر شویم،‌ برنامه‌های دشمن از نظر کمی و کیفی ابعاد گسترده تری پیدا می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/28681.jpg آمریکا,و,رژیم,صهیونیستی,قادر,به,اقدام,نظامی,ضدایران,نیستند Icana

سردار سید مسعود جزایری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تهدیدات نظامی دشمن تو خالی است و  آمریکا و رژیم صهیونیستی قادر به اقدام نظامی علیه ایران نیستند، گفت: البته این دلیل نمی‌شود که ما به توسعه توانمندی دفاعی و توانمندی آفندی خود در برابر دشمن فکر نکنیم و بر اساس همین تفکر است که آمریکا و اسرائیل جرات اقدام نظامی علیه ایران را ندارند.

وی با بیان اینکه کار دشمن دشمنی است و ملت ایران را آسوده نخواهد گذاشت، تصریح کرد: دشمن با ناامیدی از عرصه های جنگ سخت تلاش می‌کند که توان ما را درگیر جنگ نرم خود کند و باید مسئولان و مردم با ابعاد جنگ نرم طراحی شده از سوی دشمن آشنا بشوند.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: دستگاه‌های متولی جنگ نرم باید از طریق رسانه‌ها مردم را با ابعاد این حربه دشمن آگاه کنند و مردم نیز باید هوشمندی خود را در این زمینه حفظ کنند.

وی با بیان اینکه قطعا دشمن به دنبال ایجاد اختلاف و دودستگی در کشور است، یادآور شد: آنها تلاش می‌کند که ما را مشغول درگیری‌های داخلی کنند و خود با استفاده از فضای به وجود آمده، اهداف شومشان را دنبال کنند.

سردار جزایری با بیان اینکه بر اساس اطلاعات به دست آمده، دشمن برای انتخابات سال آینده برنامه ریزی کرده است، گفت:‌ قطعا هر چه به انتخابات نزدیک تر شویم ، این برنامه ها از لحاظ کمی و کیفی گسترده تر می‌شود.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه اطلاع‌رسانی به موقع در خنثی کردن اقدامات دشمن موثر است، تصریح کرد: قوای مسلح جمهوری اسلامی همزمان با رصد کردن فعالیت‌های دشمن، اقدامات خود را برای خنثی کردن آثار این فعالیت‌ها انجام می‌دهند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet