هدر موبایل
1391/08/15 16:59:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

تشکیل دولت انتقالی سوریه در قطر فاقد هرگونه ارزش سیاسی و حقوقی است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تشکیل دولت انتقالی سوریه در قطر گفت: این اقدام صرفاً گامی برای بازسازی روانی معارضین شکست خورده سوریه بوده و فاقد هرگونه ارزش سیاسی است.
تشکیل دولت انتقالی سوریه در قطر فاقد هرگونه ارزش سیاسی و حقوقی است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تشکیل دولت انتقالی سوریه در قطر گفت: این اقدام صرفاً گامی برای بازسازی روانی معارضین شکست خورده سوریه بوده و فاقد هرگونه ارزش سیاسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/22511.jpg تشکیل,دولت,انتقالی,سوریه,در,قطر,فاقد,هرگونه,ارزش,سیاسی,و,حقوقی,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ علاءالدین بروجردی نماینده بروجرد در پی تشکیل دولت انتقالی سوریه در قطر به باشگاه خبرنگاران گفت:این گونه تصمیمات فاقد هرگونه ارزش سیاسی بوده و صرفاً گامی برای روحیه دادن به معارضینی است که با سرمایه‌گذاری‌‌های میلیاردی قطر با شکست مواجه شده‌اند.
وی افزود: آمریکا طرح‌های مربوط به خاورمیانه را از طریق عوامل دست نشانده‌اش در منطقه اجرا می‌کند، بنابراین قطر در این راستا اقدام به تشکیل دولت انتقالی سوریه کرده است.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این‌که بحران سوریه راه حل نظامی ندارد، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران معتقد است تفاهم معارضین و مخالفین دولت سوریه با حاکمیت این کشور بهترین راه حل سیاسی به شمار می‌رود.
وی افزود: همچنین ایران معتقد است باید تمامیت ارضی سوریه به رسمیت شناخته شده و سازمان ملل و تمامی کشورهای همسایه در جهت حل بحران این کشور کمک کنند.
بروجردی اظهار داشت: هرگونه تغییر سیاسی سوریه باید در یک شرایط کاملاً دموکراسی و براساس یک انتخابات آزاد بعد از ریاست جمهوری بشار اسد صورت بگیرد.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: تصمیم‌های روی کاغذ قطر ارزشی نداشته و نیازی به ورود سازمان ملل در این موضوع نیست./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet