هدر موبایل
1391/08/15 17:52:30
سرویس اقتصادی
نعمتی با اشاره به جزئیات آخرین جلسه کمیسیون مشترک طرح انتزاع:

مدیرعامل بانک کشاورزی با حکم وزیر اقتصاد تعیین می‌شود

رییس کمیسیون مشترک طرح انتزاع گفت: طبق مصوبه کمیسیون مشترک طرح انتزاع، مدیرعامل بانک کشاورزی و هیئت مدیره این بانک با پیشنهاد وزیر جهاد کشاورزی و با حکم وزیر اقتصاد منصوب می شوند.
مدیرعامل بانک کشاورزی با حکم وزیر اقتصاد تعیین می‌شود رییس کمیسیون مشترک طرح انتزاع گفت: طبق مصوبه کمیسیون مشترک طرح انتزاع، مدیرعامل بانک کشاورزی و هیئت مدیره این بانک با پیشنهاد وزیر جهاد کشاورزی و با حکم وزیر اقتصاد منصوب می شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/24192.jpg مدیرعامل,بانک,کشاورزی,با,حکم,وزیر,اقتصاد,تعیین,می‌شود Icana

بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جزئیات آخرین جلسه کمیسیون مشترک طرح انتزاع، گفت: بحث قانون منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت، مواد 30 و 47 آن که مربوط به بخش معدن بود تصویب شد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اعضای کمیسیون بر این باور بودند برای اینکه بتوان در بخش معدن سرمایه‌گذاری صورت بگیرد، باید معادن از طرح آبخیزداری و منابع طبیعی مستثنی شوند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه تأکید کرد: در کمیسیون مشترک طرح امور دام از بخش صنعت و معدن منتزع و جزء مجموعه جهاد کشاوزری قرار گرفت.

رئیس کمیسیون مشترک طرح انتزاع مجلس در پایان یادآور شد: طبق مصوبه کمیسیون مشترک، مدیرعامل بانک کشاورزی و هیئت‌مدیره این بانک با پیشنهاد وزیر جهاد کشاورزی و با حکم وزیر اقتصاد منصوب می‌شوند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet