حلول ماه ربیع الاول
1391/08/15 18:38:23
سرویس اقتصادی

پیام رئیس مجلس به ششمین جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به ششمین جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان، برگزاری این جشنواره را سندی ماندگار در تاریخ توسعه کشور دانست.
پیام رئیس مجلس به ششمین جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به ششمین جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان، برگزاری این جشنواره را سندی ماندگار در تاریخ توسعه کشور دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/28238.jpg پیام,رئیس,مجلس,به,ششمین,جشنواره,ملی,مدیران,و,تولیدکنندگان,جوان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،پیام رئیس مجلس به ششمین جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اقدام نیکو و شایسته خانه صنعت و معدن و تجارت جوانان ایران در برگزاری جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان به طور یقین مبین اهمیت و عزم جدی دست اندرکاران آن در توجه به توسعه و شکوفایی بخش های اقتصادی در کشور می باشد.

به حمد الله با تدبیر و عنایت ویژه مقام معظم رهبری در تبیین جایگاه و نقش ممتاز ضرورت توجه، حمایت و پشتیبانی از کار و سرمایه ملی و بومی و بستر سازی در آن به عنوان یکی از عوامل مهم و تعیین کننده در آبادانی و توسعه پاینده کشور و رونق اقتصادی می توان امیدوار بود که با تلاش همه فعالان این بخش ها به خودکفایی و استقلال در این زمینه ها دست یابیم.

ملت بزرگ و شریف ایران بارها ثابت کردند که با ایمان و عزم راسخ و تمسک به عنایات الهی در برابر هر تهدید و یا توطئه ای که با خیال واهی وارد کردن خلل و آسیب به اراده مستحکم آنان صورت می پذیرد پر صلابت و توانمند خواهند ایستاد و از هرگونه تهدیدات هیچ هراسی نداشته و از آنها به عنوان فرصت در جهت پیشبرد نظام مقدس جمهوری اسلامی بهره خواهند برد و نقشه دشمنان کوردل را همچون همیشه نقش بر آب می کنند.

به حمد الله ابتکارات و نوآوری های جوانان این ملت در عرصه های علمی، فنی و اقتصادی باعث شده تا حرکت به سمت توسعه و تعالی کشور با شتاب بیشتری در مسیر خود ادامه پیدا کند و امیدوار باشیم آینده سازان ایران اسلامی با سعی وافر و کوشش خود سعادت و پیشرفت را برای کشور به ارمغان خواهند.

در پایان بار دیگر ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این جشنواره که با همت خود سندی ماندگار در تاریخ توسعه کشور را برجای خواهند گذاشت امیدوارم همواره شاهد و ناظر موفقیت و نیکبختی جوانان جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه های زندگی باشیم.

گفتنی است این همایش بعد از ظهر امروز دوشنبه 15 آبان در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet