حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 08:09:35
سرویس سیاسی
در جلسه هیات رئیسه مجلس مقرر شد؛

روند قانونی سوال از رئیس‌جمهور امروز به اطلاع نمایندگان می‌رسد

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه هیچ نقطه مبهمی در طرح سوال از رئیس جمهور وجود ندارد، تصریح کرد:‌ گزارشی از روند قانونی طرح سوال از رئیس جمهور و تطابق آن با آیین نامه داخلی مجلس، امروز در جلسه علنی مجلس مطرح می‌شود.
روند قانونی سوال از رئیس‌جمهور امروز به اطلاع نمایندگان می‌رسد سخنگوی هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه هیچ نقطه مبهمی در طرح سوال از رئیس جمهور وجود ندارد، تصریح کرد:‌ گزارشی از روند قانونی طرح سوال از رئیس جمهور و تطابق آن با آیین نامه داخلی مجلس، امروز در جلسه علنی مجلس مطرح می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/20782.jpg روند,قانونی,سوال,از,رئیس‌جمهور,امروز,به,اطلاع,نمایندگان,می‌رسد Icana

عبدالرضا مصری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه عصر امروز هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مباحث اداری مجلس موضوع اصلی نشست عصر دیروز هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای منادی سپیدان گزارشی از روند سوال از رئیس جمهور و تطابق آن با آیین‌نامه داخلی مجلس ارائه کردند، افزود: بر اساس این گزارش مشخص شد که وصول طرح سوال از رئیس جمهور کاملا منطبق بر آیین نامه بوده و هیچ گونه ابهامی درباره آن وجود ندارد.

وی گفت: امروز در صحن علنی مجلس، جزئیاتی از روند قانونی طرح سوال از رئیس جمهور به اطلاع نمایندگان مردم خواهد رسید.

مصری با بیان اینکه بخش دیگری از نشست هیات رئیسه به بررسی تحقیق و تفحص‌های مجلس اختصاص یافت، افزود: این تحقیق و تفحص ها مربوط به دوره‌های قبلی مجلس بوده و در این جلسه بررسی شد که کدام یک از آنها به سرانجام رسیده و دستگاه قضایی آنها را پیگیری کرده است.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هیات رئیسه تمهیداتی را اندیشیده تا تحقیق و تفحص‌های مجلس که زحمت زیادی برای آن کشیده شده است، به سرانجام برسند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet