هدر موبایل
1391/08/15 17:10:00
سرویس سیاسی
کائیدی در دیدار با سفیر ارمنستان در تهران:

فصل جدیدی به زودی در روابط ایران و ارمنستان گشوده می‌شود

سفیر ارمنستان در تهران دوشنبه پانزدهم آبان ماه با کائیدی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان در محل مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.
فصل جدیدی به زودی در روابط ایران و ارمنستان گشوده می‌شود سفیر ارمنستان در تهران دوشنبه پانزدهم آبان ماه با کائیدی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان در محل مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/17476.jpg فصل,جدیدی,به,زودی,,در,روابط,ایران,و,ارمنستان,گشوده,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، گریگور آراکلیان سفیر جمهوری ارمنستان در تهران عصر دوشنبه پانزدهم آبان ماه با علی کائیدی رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و ارمنستان در محل مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اشتراکات تاریخی و فرهنگی دو کشور، بر لزوم استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود در روابط ایران و ارمنستان برای ارتقاء سطح مناسبات دوستانه دو طرف تأکید کرد.

وی گفت: روابط رو به گسترش میان دو کشور، ناشی از حسن همجواری و دوستی فزاینده میان دو ملت ایران و ارمنستان است.

رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان، گسترش مناسبات دو کشور به ویژه در حوزه پارلمانی و تقویت گروه‌های دوستی پارلمانی در مجالس ایران و ارمنستان را موجب استحکام هر چه بیشتر مناسبات دوستانه خواند و افزود: امیدوارم گروه‌های دوستی پارلمانی ایران و ارمنستان بتوانند با کمک یکدیگر فصل جدیدی را در مناسبات رو به گسترش دو کشور آغاز کنند و در این راه، مجلس شورای اسلامی از توسعه ارتباطات پارلمانی میان ایران و ارمنستان حمایت می‌کند.

گریگور آراکلیان نیز در این دیدار با تبریک تشکیل گروه دوستی پارلمانی ایران و ارمنستان در مجلس شورای اسلامی، بر علاقه‌مندی کشورش برای توسعه بیشتر مناسبات با ایران تأکید کرد.

سفیر ارمنستان در ایران تصریح کرد: با گذشت بیست سال از استقلال ارمنستان، روابط دو کشور در عالی‌ترین سطح خود قرار دارد.

وی با ابلاغ سلام‌های گرم رئیس گروه دوستی پارلمانی ارمنستان و ایران، نسبت به تحکیم و تقویت هر چه بیشتر مناسبات و همکاری نزدیک گروه‌های دوستی پارلمانی مجالس دو کشور ابراز امیدواری کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet