شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/16 09:51:20
سرویس صحن
زارعی در موافقت با تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد:

تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد کمک به مدیریت جدید آن است

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد را کمک به مدیریت جدید این دانشگاه خواند و گفت: به طور حتم با چنین اقداماتی آینده بهتری پیش روی دانشگاه آزاد قرار خواهد گرفت.
تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد کمک به مدیریت جدید آن است نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد را کمک به مدیریت جدید این دانشگاه خواند و گفت: به طور حتم با چنین اقداماتی آینده بهتری پیش روی دانشگاه آزاد قرار خواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/25818.jpg تحقیق,و,تفحص,از,دانشگاه,آزاد,کمک,به,مدیریت,جدید,آن,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی‌اصغر زارعی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 16 آبان) مجلس شورای اسلامی در دفاع از تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد  اسلامی گفت: بعد از تغییر و تحولی که در مدیریت دانشگاه آزاد صورت گرفت و دانشجو به عنوان رئیس دانشگاه آزاد منصوب شد، وی به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس آمد و ما هم سوالاتی در مورد عملکرد گذشته دانشگاه آزاد مطرح کردیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس نهم ادامه داد: ما در این جلسه سوالاتی در مورد عملکرد گذشته دانشگاه آزاد مطرح کردیم که وی اعلام کرد: من تنها درباره زمان مدیریتی خود پاسخگو هستم اما اگر می‌خواهید اطلاعاتی درباره عملکرد 30 سال گذشته دانشگاه آزاد داشته باشید حاضر به همکاری برای تحقیق و تفحص هستند.

وی با یادآوری تحقیق و تفحص انجام شده از دانشگاه آزاد در مجلس هفتم یادآور شد: در آن زمان مسائل آموزشی پژوهشی، مالی و مدیریتی این دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت اما اشکال کار این بود که در پایان مجلس هفتم گزارش تحقیق و تفحص قرائت نشده و نتیجه آن به کارگیری نشد.

نماینده مردم تهران در مجلس نهم با بیان این که اطلاعات تحقیق و تفحص گذشته در اختیار مجلس قرار دارد تاکید کرد: با توجه به اتهاماتی که دربحث‌های مالی متوجه دانشگاه آزاد است و همچنین در قضایای حوادث 88 برخی فعالیت‌ها منتسب به دانشگاه آزاد شد ضرورت دارد تحقیق و تفحصی از این دانشگاه انجام شود.

زارعی وقف اموال دانشگاه آزاد، طرح موضوع استفاده شخصی کارکنان دانشگاه آزاد از اموال دانشگاه، پرداخت حقوق‌های کلان را از موارد مبهم در عملکرد دانشگاه آزاد خواند وگفت: همه این موضوعات ابهاماتی در جامعه ایجاد کرده که ضرورت دارد از عملکرد گذشته دانشگاه آزاد تحقیق و تفحصی صورت گیرد تا صحت و سقم آنها مشخص شود.

عضو کمیسیون تحقیقات ادامه داد: قراردادهای سوری، استخدام کارکنان و بکارگیری افراد فاقد صلاحیت در دانشگاه آزاد، حقوق 14 میلیونی شعبات این دانشگاه در لندن، زنگبار و بیروت از دیگر مواردی است که ضرورت تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد را نشان می دهد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی  با بیان این که تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد کمکی به مدیریت این دانشگاه است تاکید کرد: اگر بخواهیم آینده بهتری را پیش روی دانشگاه آزاد قرار بدهیم نیاز به مرور گذشته و انجام اصلاحاتی در ضعف‌های گذشته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet