حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 10:59:43
سرویس اقتصادی
احمدی لاشکی:

دولت یازدهم هم اتمام آزاد‌راه تهران-شمال را نخواهد دید

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس با اظهار نارضایتی از ترافیک در محور آزاد راه تهران-شمال گفت: عملیات ساخت این جاده تا کنون ۳رئیس جمهور به خود دیده است و با این همه تعلل دولت بعدی هم شاهد عملیات اجرایی این طرح خواهد بود.
دولت یازدهم هم اتمام آزاد‌راه تهران-شمال را نخواهد دید نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس با اظهار نارضایتی از ترافیک در محور آزاد راه تهران-شمال گفت: عملیات ساخت این جاده تا کنون 3رئیس جمهور به خود دیده است و با این همه تعلل دولت بعدی هم شاهد عملیات اجرایی این طرح خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/17150.jpg دولت,یازدهم,هم,اتمام,آزاد‌راه,تهران-شمال,را,نخواهد,دید Icana

قاسم احمدی‌لاشکی در گفت و گو با خبرنگار حوزه اقتصادی  خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه ترافیک و تردد از تهران به سمت شمال کشور بالا است، تکمیل عملیات ساخت آزادراه تهران-شمال بسیار احساس می‌شود افزود: عملیات ساخت این جاده به قدری کند پیش می‌رود که تاکنون 3 ریاست جمهوری را به خود دیده و با این همه تعلل در جریان ساخت این جاده به احتمال زیاد عملیات ساخت این محور به دولت بعدی هم خواهد کشید.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که عملیات ساخت محور تهران-شمال از زمان ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی تاکنون ادامه دارد تصریح کرد: 20سال و اندی زمان برای ساخت و تکمیل چنین پروژه‌ای که آسایش مردم در گرو آن است بسیار زیاد است.

وی با اشاره به اینکه ترافیک شدید در محور آزاد‌راه تهران-شمال زندگی مردم و ساکنان را متوقف کرده است گفت: حق مردم در این منطقه ترافیک و طرح زوج و فرد نیست و اعمال چنین طرح‌هایی ظلم در حق ساکنان است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه عملیات ساخت آزاد‌راه تهران-شمال در 4 فاز اجرایی شده است افزود: این فاز‌ها از عبارت‌اند از کن تا شهرستانک، شهرستانک تا پل زنگوله، از پل زنگوله تا مرزن‌آباد و از مرزن‌آباد تا چالوس که قطعه آخر این محور در طرح محور ماندگار قرار گرفته و امید است که به زودی شاهد پایان عملیات اجرایی این آزاد راه باشیم.

احمدی‌لاشکی با اظهار امید‌واری در خصوص پایان یافتن عملیات ساخت آزاد‌راه تهران-شمال در محور مرزن‌آباد تا چالوس تا پایان سال جاری تصریح کرد: با تکمیل این محور هرچند معضل ترافیکی محور مرزن‌آباد تا چالوس مرتفع می‌شود اما سیل ترافیک روانه شهرستان مرز‌آباد خواهد شد که امید است مسئولان در خصوص آن هم چاره‌ای بی‌اندیشند.

این نماینده مجلس نهم با اشاره به اینکه عملیات ساخت محور کن تا شهرستانک در آزاد‌راه تهران-شمال تا کنون 38 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است گفت: متأسفانه محور‌های دیگر پیشرفت فیزیکی در حد صفر بوده و حتی پیمانکار ندارد.

وی با اظهار نارضایتی از سپردن پروژه ساخت محور آزاد‌راه تهران-شمال به دست بنیاد مستضعفان به عنوان پیمانکار این طرح افزود: گذشت بیش از سی سال زمان به خوبی نشان می‌دهد که این بنیاد توانایی ساخت این پروژه را ندارد و امید است که با توجه مسئولان پیمانکار این طرح تغییر کرده و کار‌هایی عملیاتی این آزاد‌راه با سرعت بیشتری پیش برود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس یاد‌آور شد: دعوت وزارت راه‌و شهر سازی از پیمانکار خصوصی و سپردن عملیات ساخت محور آزاد‌راه تهران-شمال به دست بخش خصوصی می‌تواند گره کور این محور را به خوبی مرتفع کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet