هدر موبایل
1391/08/16 10:40:08
سرویس اقتصادی
مظفری شمس در گفت وگو با خانه ملت:

قرارگاه خاتم‌الانبیاء در8 درصد پروژه های عمرانی نقش دارد

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: در اجرای پروژه های عمرانی کشور بیش از ۸ درصد نقش نداریم.
قرارگاه خاتم‌الانبیاء در8 درصد پروژه های عمرانی نقش دارد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: در اجرای پروژه های عمرانی کشور بیش از 8 درصد نقش نداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/28682.jpg قرارگاه,خاتم‌الانبیاء,در8,درصد,پروژه,های,عمرانی,نقش,دارد Icana

ابوالقاسم مظفری شمس درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: از 40 هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی سال جاری که در ردیف های بودجه آمده بود سهم قرارگاه تقریبا 8 درصد است و فکر نمی کنم سال 92 هم بیش از این نقش داشته باشیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)  با تاکید بر این که تمرکز قرارگاه براجرای پروژه های بزرگ و ماندگار است اظهارداشت: متوسط فعالیت‌های سالیانه قرارگاه به ارزش  300 میلیارد تومان بوده و قرارگاه نخواسته بیش از این وارد اجرای پروژه ها شود چرا که‌معتقدیم که نباید رقیبی برای  بخش خصوصی باشیم.

 وی با تاکید بر این که قرارگاه بیشتر برای اجرای پروژه های مهر ماندگاروارد می شود گفت: قرارگاه برای اتمام طرح های مهرماندگاری که بیش از60 درصد پیشرفت داشته باشند ورود می کند.

مظفری شمس با اشاره به این که 35 پروژه از پروژه‌های مهر ماندگار توسط قرارگاه انجام می شود اظهارداشت: 10 الی 12 تا از پروژه های مهر ماندگار دربخش آب رسانی است مثل طرح غدیر، آب رسانی از سد گاومیشان به کرمانشاه مثل سد تالوار به همدان سد آزادی به قروه دهلران.

وی ادامه داد:علی رغم پیچیدگی ها و مسایل سختی که به دلیل تحریم ها برای ورود کالا به کشور وجود دارد تلاش می شود که پروژه ها را به موقع تحویل دهیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) درپاسخ به سوالی درباره میزان بدهی های دولت به قرارگاه گفت: خوشبختانه در سال گذشته بخش اعظمی از بدهی‌هایمان ازسوی دولت به صورت تهاتر و تملک دارایی به قرارگاه واگذار کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet