هدر اصلی
1391/08/16 09:58:34
سرویس صحن
به منظور تامین نظر شورای نگهبان صورت گرفت

تعیین جریمه فرماندهان و کارکنان متخلف درخصوص استفاده شخصی از کشتی

نمایندگان مجلس ماده ۹۸ لایحه اصلاح قانون دریایی ایران را اصلاح و در آن حدود جریمه فرماندهان و کارکنان متخلفی که از کشتی ها بدون کسب اجازه صاحب آن استفاده می کنند را مشخص کردند.
تعیین جریمه فرماندهان و کارکنان متخلف درخصوص استفاده شخصی از کشتی نمایندگان مجلس ماده 98 لایحه اصلاح قانون دریایی ایران را اصلاح و در آن حدود جریمه فرماندهان و کارکنان متخلفی که از کشتی ها بدون کسب اجازه صاحب آن استفاده می کنند را مشخص کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/21332.jpg تعیین,جریمه,فرماندهان,و,کارکنان,متخلف,درخصوص,استفاده,شخصی,از,کشتی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه 16 آبان) مجلس شورای اسلامی  به منظور تامین نظر شورای نگهبان با اصلاح ماده 98 لایحه اصلاح قانون دریایی با 156 رأی موافق، 4 رأی مخالف و 13 رأی ممتنع موافقت کردند.

در ماده اصلاح شده تاکید شده است، فرمانده و کارکنان کشتی به هیچ وجه حق ندارند، بدون اجازه مالک کشتی وبه حساب خود باری را حمل کنند. فرمانده‌ای که کشتی را برای منافع دیگران اداره می‌کند، نمی‌تواند به هیچ وجه باری را به سود خود حمل کند ،مگر آن که از مالک برای این کار اجازه کتبی داشته یا قراردادی در این مورد با وی منعقد کرده باشد.

همچنین در تبصره این ماده قید شده است، در صورت حمل بار و کالای غیر مجاز بدون اطلاع و اذن مالک کلیه مسؤولیتهای قانونی حسب مورد متوجه فرمانده کشتی و یا شخص متخلف است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet