حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 10:06:28
سرویس صحن

بیانیه مجمع روحانیت مجلس در حمایت از رهنمودهای رهبری

مجمع روحانیت مجلس در حمایت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب بیانیه ای را صادر کرد.
بیانیه مجمع روحانیت مجلس در حمایت از رهنمودهای رهبری مجمع روحانیت مجلس در حمایت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب بیانیه ای را صادر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/26134.jpg بیانیه,مجمع,روحانیت,مجلس,در,حمایت,از,رهنمودهای,رهبری Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز (سه شنبه 16 آبان) مجلس شورای اسلامی مجمع روحانیت مجلس در حمایت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) بیانیه ای را به شرح زیر صادر کردند:

بیانیه روحانیت مجلس شورای اسلامی در حمایت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)

بیانات مهم مقام معظم رهبری در روز دهم آبان ماه سال جاری در جمع دانش آموزان و دانشجویان بار دیگر خط مشی مسئولان را تعیین کرد و همگان را به وظایف خود آشنا ساخت.

مقام معظم رهبری در بیانات خود تاریخ انقلاب را برای نسل سوم ضمن برشمردن ابعاد دشمنی آمریکا با ملت ایران از حدود 60 سال پیش بایدها و نبایدهای فراروی مسلمانان و ملت شریف ایران را تبیین فرمودند.

یکی از سرفصل های این بیانات توجه مسئولان به برنامه های استکباری غرب برای اختلاف افکنی میان مسئولان و دامن زدن به آن بود. معظم له از سران قوا خواستند تا ضمن پرهیز از علنی کردن اختلافات همواره دنبال حل مشکلات مردم باشند.

همچنین هشدار رهبر معظم انقلاب نسبت به خیانتکار بودن کسانی که از امروز تا روز انتخابات ریاست جمهوری دنبال تحریک عواطف و احساسات مردم در جهت اختلاف افکنی هستند.

از این رو مسئولان نظام و به ویژه سران سه قوه می بایست اهتمام ویژه ای نسبت به این مسئله داشته باشند و با ایجاد روح همدلی توطئه های دشمن را خنثی سازند.

پرواضح است که پیشرفت ملت شریف ایران در سایه وحدت ملی تحقق پیدا می کند. همان حقیقتی که قرآن کریم و احادیث معصومین (ع) بارها مسلمانان را به آن توصیه و سفارش نموده اند.

روحانیت مجلس با تشکر از تدبیر حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) حمایت قاطع خود را از بیانات معظم له اعلام می دارد و هم ملت شریف ایران و مسئولان خدوم نظام را – به ویژه سران قوه- را به وحدت و همدلی و تلاش برای حفظ وحدت، آسایش و آرامش مردم به منظور خنثی سازی توطئه دشمنان اسلام و انقلاب دعوت می نماید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet