هدر اصلی
1391/08/16 10:03:25
سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس:

دولت بودجه 92 را به موقع ارسال کند

دولت و مجلس باید طبق فرمایشات رهبری کشور را به سمت آرامش هدایت کنند ،تا آرامش کشور حفظ و در آرامش مسائل اقتصادی حل شود.
دولت بودجه 92 را به موقع ارسال کند دولت و مجلس باید طبق فرمایشات رهبری کشور را به سمت آرامش هدایت کنند ،تا آرامش کشور حفظ و در آرامش مسائل اقتصادی حل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/27211.jpg دولت,بودجه,92,را,به,موقع,ارسال,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ روح الله بیگی, عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)گفت:دولت و مجلس  باید طبق فرمایشات رهبری کشور را به سمت آرامش هدایت کنند ، تا آرامش کشور حفظ و در آرامش مسائل اقتصادی حل شود.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: دولت باید بودجه 92 را به موقع به مجلس ارسال کند تا نمایندگان بتوانند با فراغ خاطر و بدون محدودیت زمانی خاص آن را بررسی کنند و نگران تاخیر لایحه بودجه سال آینده از سوی دولت نباشند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید توجه داشت که سال پایانی دولت است و فرصت برای ارزیابی بودجه و همچنین کارشناسی میزان اعتبارات محدود شده و زمینه برای توزیع متوازن ارقام در آمدی را همراه خواهد داشت .

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: بسیاری مشکلات اقتصادی کشور به دلیل تاخیر در ارائه لایحه بودجه 91 به مجلس به وجود آمده است ، از این رو اگر دولت سر موعد مقرر بودجه را تقدیم مجلس می کرد ، شاید مشکلات اقتصادی تا این نبود./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet