هدر موبایل
1391/08/16 12:12:56
سرویس اقتصادی
نکو با اشاره به وضعیت نامناسب اقتصادی کشور:

مردم انتظار دارند نمایندگانشان از مسئولان توضیح بخواهند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در شرایطی که مردم در فشارهای اقتصادی قرار دارند از نمایندگان و مسئولان اجرایی کشور انتظار پاسخگویی و عملکرد مناسب دارند، گفت: مجلس تلاش دارد در فضایی تعاملی با توضیح خواستن از مسئولان اجرایی مشکلات اصلی کشور را حل کند.
مردم انتظار دارند نمایندگانشان از مسئولان توضیح بخواهند عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در شرایطی که مردم در فشارهای اقتصادی قرار دارند از نمایندگان و مسئولان اجرایی کشور انتظار پاسخگویی و عملکرد مناسب دارند، گفت: مجلس تلاش دارد در فضایی تعاملی با توضیح خواستن از مسئولان اجرایی مشکلات اصلی کشور را حل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/28386.jpg مردم,انتظار,دارند,نمایندگانشان,از,مسئولان,توضیح,بخواهند Icana

ابراهیم نکو در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: دولت باید اشتباهاتش را بپذیرد در کنترل بازارها به ویژه در بازار ارز سوء مدیریت‌هایی که بود و آسیب جدی به بخش‌های مختلف کشور به ویژه به صنعت وارد آورد را قبول کند.

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی افزود:  در شرایطی که مردم تحت فشارهای اقتصادی قرار دارند از نمایندگان ملت و مسئولان اجرایی کشور انتظار پاسخگویی و عملکرد مناسب دارند.

وی با اشاره به میزان تأثیر تحریم‌ها در وضعیت اقتصادی امروز کشور، ادامه داد: در واقع تحریم‌ها آنچنان که مقامات دولتی از آن دم می‌زنند در اقتصاد کشور تأثیر نداشته است، اینکه گفته می‌شود تحریم‌ها بازار را امروز به این حال و روز انداخته گمراه کردن افکار عمومی است. به زبان آوردن بسیاری از سخنان که مبنای علمی ندارد جو روانی حاکم بر بازار را بیشتر دچار التهاب می‌کند و باید از گفتن چنین سخنانی پرهیز کرد.

نکو یادآور شد: مجلس باید در این شرایط از مسئولان توضیح بخواهد البته این توضیح خواستن‌ها نباید حالت تقابلی پیدا کند و باید در فضایی تعاملی به فکر حل مشکلات مردم بود.

وی تصریح کرد: همچنین استیضاح و توضیح خواستن از برخی مسئولان و وزرا در این شرایط نیز که فوریت ندارد، تفکری اشتباه و غلط است ولی اگر احساس می‌شود  سئوال یا استیضاحی به حق است نباید امضا اضافه کردن یا پس گرفتن در آن کم و زیاد شود تا شأن مجلس خدشه‌دار شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: مجلس سعی دارد در فضایی تعاملی با توضیح خواستن از مسئولان اجرایی مشکلات اصلی کشور را بررسی کند و برای حل و برطرف کردن آن‌ها راهکار ارائه دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet