هدر اصلی
1391/08/16 10:25:40
سرویس صحن
سنایی در مخالفت با دوفوریت طرح اصلاح ماده 84 قانون برنامه پنج ساله توسعه کشور:

مجلس مسئول رصد لحظه به لحظه عملکرد دولت نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نمایندگان باید در وضع قوانین دقت های لازم را داشته باشند تا پس از وضع آنها نیازمند اصلاح نباشند به طوری که مجلس مسئول رصد لحظه به لحظه عملکرد دولت نیست که بخواهیم به دلیل ضعف اجرا قوانین را تغییر دهیم.
مجلس مسئول رصد لحظه به لحظه عملکرد دولت نیست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نمایندگان باید در وضع قوانین دقت های لازم را داشته باشند تا پس از وضع آنها نیازمند اصلاح نباشند به طوری که مجلس مسئول رصد لحظه به لحظه عملکرد دولت نیست که بخواهیم به دلیل ضعف اجرا قوانین را تغییر دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/21312.jpg مجلس,مسئول,رصد,لحظه,به,لحظه,عملکرد,دولت,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهدی سنایی در نشست علنی امروز (سه شنبه 16 آبان) مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس نباید به دلیل ضعف در اجرای قوانین از سوی دولت و مجریان قوانین را اصلاح کرده و با قید دو فوریت نیز آنها را در صحن علنی مطرح کند که تقاضا دارم نمایندگان به این موضوع دقت کافی را داشته باشند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به نظر من وضع قوانین مستحکم و نظارت جدی به قوانین باید توسط مجلس انجام شود که در این زمینه خلاءهایی وجود دارد.

وی تصریح کرد: ضرورتی در طرح دوفوریتی اصلاح ماده 84 قانون برنامه پنج ساله توسعه کشور در صحن علنی مجلس وجود ندارد بلکه باید به صورت یک فوریتی مطرح شود تا ابتدا در کمیسیون مربوطه بررسی شده و به صحن علنی ارجاع شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان یادآور شد: این طرح باید به صورت یک فوریتی مطرح شده تا بنا به تشخیص کمیسیون مربوطه دو فوریت یا یک فوریت بودن آن مورد بررسی قرار گرفته و کار کارشناسی در زمان لازم بر روی آن انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet