خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/08/16 10:30:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیدمرتضی حسینی:

در بخش کودک ضعیف عمل کردیم

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:علما خیلی وقت است که به مسائل کشور ورود پیدا کرده اند و از دیر زمانی است که هشدار می دهند و باید به فرمایشاتشان دقت داشت.
در بخش کودک ضعیف عمل کردیم عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:علما خیلی وقت است که به مسائل کشور ورود پیدا کرده اند و از دیر زمانی است که هشدار می دهند و باید به فرمایشاتشان دقت داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/6398.jpg در,بخش,کودک,ضعیف,عمل,کردیم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام سید مرتضی حسینی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی  به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال گفت:دربخش های مختلف هنری ضعف هایی داشته ایم و این ضعف مخصوصا در بخش کودک بیشتر محسوس است ، البته کارهایی صورت گرفته است اما نتوانسته اند کاری کارستان را  انجام دهند.
نماینده مردم قزوین ، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی افزود: در حوزه کودک ، شبکه پویا آغاز به کار کرده است اما باید برای آینده برنامه ریزی داشته باشند ؛ تنها راه اندازی شبکه مهم نیست ، مهم این است که برنامه سازی و راهبرد ده تا بیست ساله برای کودکانمان داشته باشیم ؛ خیلی از این برنامه های فعلی مشخص نیست در کودک چه تاثیری خواهد داشت ؛ باید این میان کاری انجام دهیم که بچه تربیت ، آداب اجتماعی و قانون را بیاموزد ، نه اینکه او را سرگرم کنیم.
حسینی گفت: صدا و سیما می خواهد به کودک توجه کند ، اما مشکل اصلی این است که بخش کودک هنرمندان ماهر و عوامل تولید تخصصی برنامه های کودک را ندارد.
عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی گفت: علما خیلی وقت است که به مسائل کشور ورود پیدا کرده اند و از دیر زمانی است که فریاد می کشند و هشدار می دهند و باید به فرمایشاتشان دقت داشت.
وی در خاتمه گفت: علما و مراجع کرارا درباره وضعیت اقتصادی هشدار می دهند ؛ وضعیت اقتصادی و معیشت در بین مردم مناسب نیست و این وضعیت اقتصادی ناشی از سه بخش است،  اول بی تدبیری ها و دلال هایی که صاحب ثروت های کذایی شده اند و بازار را به هم می ریزند و بخشی هم از تحریم ها./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet