حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 10:47:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نکو:

نمایندگان از حق قانونی خود صرف نظر نمی‌کنند

نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت: تذکر و سؤال از حقوق و وظایف نمایندگان است و اگر بخواهیم این اختیارات را از نمایندگان سلب کنیم دچار یک اشتباه بزرگ شده‌ایم.
نمایندگان از حق قانونی خود صرف نظر نمی‌کنند نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت: تذکر و سؤال از حقوق و وظایف نمایندگان است و اگر بخواهیم این اختیارات را از نمایندگان سلب کنیم دچار یک اشتباه بزرگ شده‌ایم. https://cdn.icana.ir/d/019/25789.jpg نمایندگان,از,حق,قانونی,خود,صرف,نظر,نمی‌کنند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ ابراهیم نکو نماینده مردم رباط‌کریم در خانه ملت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد نکشاندن اختلافات به مردم،به فارس گفت: با توجه به اینکه دو انتخابات در پیش روی نظام قرار دارد بداخلاقی‌ها در عرصه سیاسی، سبب بدبینی‌هایی بین مردم می‌شود.
وی افزود: دامن زدن به برخی مسائل حاشیه‌ای و بزرگ جلوه دادن اختلافات برای کم کردن از تقصیرات خود و متهم کردن دیگران بود که در شرایط فعلی کشور انجام اینگونه حرکات نامناسب و ناپسند است.
نماینده مردم رباط‌کریم در بهارستان فرمایشات مقام معظم رهبری را در جمع دانش‌آموزان و دانشجویان حکیمانه دانست و گفت: مقام معظم رهبری با حضور به موقع خود توانستند مسائلی را که ممکن بود کشور را با چالشی جدید وارد سازد جمع کنند و سران قوا را به یک آرامش فکری برسانند.
نکو با تأکید بر اینکه شرایط اقتصادی و معیشتی مردم را آزار می‌دهد تصریح کرد: به گفته مقام معظم رهبری در شرایط فعلی به جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای به فکر گرانی و اشتغال مردم باشیم تا بتوانیم در بحث اقتصادی جامعه را به سمت ایده‌آل به پیش ببریم.
وی در ادامه به طرح سؤال از رئیس‌جمهور که توسط عده‌ای از نمایندگان کلید خورده است اشاره و خاطرنشان کرد: تذکر و سؤال از حقوق و وظایف نمایندگان است و اگر بخواهیم این اختیارات را از نمایندگان سلب کنیم دچار یک اشتباه بزرگ شده‌ایم.
عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین به اظهارات برخی نمایندگان مبنی بر اینکه طرح سؤال از رئیس‌جمهور در شرایط فعلی به مصلحت نیست اشاره کرد و گفت: عده‌ای می‌خواهند با نقل قول‌هایی از رهبر معظم انقلاب مایه بگذارند ،در حالیکه اگر رهبر معظم انقلاب نظرشان بر این باشد که این کار مجلس اشتباه است مجلس شورای اسلامی قطعاً طرح سؤال از رئیس‌جمهور ار اجرا نمی‌کند.
نکو افزود: گفته می‌شود، احمدی‌نژاد می‌گوید اگر طرح سؤال من در مجلس کلید زده شود بعضی ناگفته‌ها را می‌کنم، این رویه اشتباه است چرا که با تهدید نمی‌توانند حق قانونی نمایندگان را از آنها بگیرند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet