هفته دفاع مقدس
1391/08/16 11:21:08
سرویس صحن
بائوج لاهوتی در نطق میان دستور:

دغدغه مردم تأمین اقتصاد خانواده است

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه تأمین معیشت، دغدغه اصلی مردم است گفت: اگر مسئولان موجب تنش سیاسی در کشور شوند، مردم اعتقاد خود به مسئولان را از دست خواهند داد.
دغدغه مردم تأمین اقتصاد خانواده است عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه تأمین معیشت، دغدغه اصلی مردم است گفت: اگر مسئولان موجب تنش سیاسی در کشور شوند، مردم اعتقاد خود به مسئولان را از دست خواهند داد. https://cdn.icana.ir/d/019/15682.jpg دغدغه,مردم,تأمین,اقتصاد,خانواده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (سه شنبه 16 آبان) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود اظهار داشت: در حال حاضر دغدغه مردم تأمین اقتصاد خانواده است و اگر مسئولان جامعه با بی تدبیری موجب تنش سیاسی در کشور شوند بدون شک نگاه مردم به شرایط سیاسی جامعه تغییر خواهد کرد و دیگر اعتقادی به مسئولان نخواهند داشت.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی خطاب به هیأت رئیسه مجلس گفت: در اواخر مجلس هشتم کلیات طرح انتزاع وظایف و اختیارات بخش کشاورزی به تصویب رسید اما با دخالت دست هایی بیرون از مجلس مسکوت ماند.

وی در ادامه افزود: اینجانب در مجلس نهم مجدداً طرح انتزاع وظایف و اختیارات بخش کشاورزی را مطرح کردم که نمایندگان با 175 رأی به فوریت آن رأی دادند اما متأسفانه به بهانه تشکیل کمیسیون مشترک این طرح همچنان بلاتکلیف مانده است و این در حالی است که اگر کمیسیون کشاورزی به عنوان کمیسیون تخصصی آن را پیگیری می کرد تا کنون تعیین تکلیف شده بود.

بائوج لاهوتی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به رئیس جمهور تصریح کرد: نمایندگان گیلان بارها و بارها در تذکرات کتبی و شفاهی در خصوص پرداخت مطالبات چایکاران صحبت کردند اما متأسفانه به رغم اتمام فصل برداشت چای هنوز مطالبات چایکاران به صورت کامل پرداخت نشده است.

این نماینده مجلس نهم اضافه کرد: مطالبات چایکاران از دولت 53 میلیارد تومان است اما تا کنون تنها 22 میلیارد تومان آن پرداخت شده و به عبارت دیگر هنوز 60 درصد مطالبات چایکاران پرداخت نشده است.

نماینده مردم لنگرود با اشاره به مشکلات پیش آمده در خصوص مسکن مهر خطاب به وزیر مسکن، راه و شهرسازی گفت: اگر هر چه سریعتر مشکلات مربوط به مسکن مهر حل نشود این طرح که قرار بود دهک های پایین جامعه را تحت پوشش قرار دهد از هدف خود خارج می شود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس با تشکر از رئیس دانشگاه آزاد در مورد صدور بخشنامه انتقال دانشجویان خارج از کشور و فراهم کردن شرایط تحصیل آنان در داخل کشور گفت: همچنین باید از شهردار تهران برای انجام با سرعت و کیفیت بالای امور زیربنایی و اساسی در شرایط تحریم تشکر کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet