حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 11:52:54
سرویس صحن
بیرانوند در تذکر آیین نامه ای:

مجلس نقطه امید مردم است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با بیان اینکه نباید مردم را با مشکلات اقتصادی شان تنها بگذاریم. تأکید کرد: مجلس نقطه امید مردم است.
مجلس نقطه امید مردم است عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با بیان اینکه نباید مردم را با مشکلات اقتصادی شان تنها بگذاریم. تأکید کرد: مجلس نقطه امید مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/27513.jpg مجلس,نقطه,امید,مردم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهرام بیرانوند در نشست علنی امروز (سه شنبه 16 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکری با یادآوری فرمایشات رهبر معظم انقلاب گفت: حضرت آقا فرمایشاتی ناظر بر انتخابات کلی در جامعه داشتند که برای امروز و فردای ما کارساز است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه ملتزم به ولایت فقیه هستند ادامه داد: فرمایشات رهبری در خراسان شمالی برای همه اعم از سران سه قوه، نمایندگان، وزرا و سیستم قضایی حکمی است ولایی، حکومتی، واجب و لازم الاجرا در واقع فرمایشات رهبری برای یک فعل خاص سیاسی نیست.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس نهم یادآور شد: کسانی بیان نکنند که این فرمایشات نصیحت است مگر در مباحث حکومتی با این جدیت نصیحت صورت می گیرد. فرمایشات رهبری امری ولایی و غیر قابل عبور است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه ما نقطه امید مردم هستیم گفت: در این راستا آیا هر چه به ذهن مان می رسد باید بگوییم با چنین برخوردهایی ما مردم را با مشکلات اقتصادی شان تنها می گذاریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet