خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 12:06:10
سرویس صحن
عیسی‌زاده در تذکر شفاهی:

احداث پتروشیمی میاندوآب در اولویت‌های وزارت نفت قرار گیرد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از تاخیر هفت ساله دولت در احداث پتروشیمی شهرستان میاندوآب گفت: حدود هفت سال است که مراحل احداث پتروشیمی شهرستان میاندوآب آغاز شده که از وزیر نفت می خواهم نسبت به احداث این طرح اقدامات لازم را انجام دهد.
احداث پتروشیمی میاندوآب در اولویت‌های وزارت نفت قرار گیرد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از تاخیر هفت ساله دولت در احداث پتروشیمی شهرستان میاندوآب گفت: حدود هفت سال است که مراحل احداث پتروشیمی شهرستان میاندوآب آغاز شده که از وزیر نفت می خواهم نسبت به احداث این طرح اقدامات لازم را انجام دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/22728.jpg احداث,پتروشیمی,میاندوآب,در,اولویت‌های,وزارت,نفت,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهدی عیسی‌زاده در نشست علنی امروز (سه شنبه 16 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی افزود: یکی از مشکلاتی که مردم شهرهای تکاب، شاهین‌دژ و میاندوآب با آن روبه رو هستند نبود گاز شهری در این مناطق محروم استان آذربایجان‌غربی است که دولت باید هر چه سریعتر نسبت به احداث خط لوله گاز شهری در این شهرها اقدامات لازم را انجام دهد.

نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رسیدگی به راه‌آهن میاندوآب به ارومیه و ارومیه به تهران نیز از اقداماتی است که دولت باید آنها را در اولویت قرار داده و به آنها رسیدگی کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یادآور شد: مراحل احداث راه‌آهن میاندوآب به ارومیه و ارومیه به تهران حدود 17 سال است که آغاز شده و پیشبرد طرح نیز نه تنها مورد رضایت نبوده بلکه کاستی‌هایی نیز داشته است که به این مساله نیز باید در سرلوحه اقدامات وزارت راه و شهرسازی قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet