حلول ماه ربیع الاول
1391/08/16 13:30:23
سرویس بین الملل
آقامحمدی با اشاره به انفجار روز گذشته در دمشق:

نشست دوحه با تشدید بمب‌گذاری‌ها در سوریه ارتباط دارد

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس نهم،گفت: همزمانی نشست سران معارض سوریه و تشدید بمب‌گذاری‌ها در این کشور برنامه‌ای از قبل طراحی شده با هدف تشویش اذهان عمومی است.
نشست دوحه با تشدید بمب‌گذاری‌ها در سوریه ارتباط دارد عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس نهم،گفت: همزمانی نشست سران معارض سوریه و تشدید بمب‌گذاری‌ها در این کشور برنامه‌ای از قبل طراحی شده با هدف تشویش اذهان عمومی است. https://cdn.icana.ir/d/019/28666.jpg نشست,دوحه,با,تشدید,بمب‌گذاری‌ها,در,سوریه,ارتباط,دارد Icana

ابراهیم آقامحمدی در گفت‌و گو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، به نشست معارضان سوریه در دوحه و  تشدید بمب‌گذاری‌ها در مناطق علوی نشین این کشور، اشاره کرد و گفت: نشست شورای ملی سوریه به منظور انتخاب رهبری واحد در مقابل حاکمیت فعلی در این کشور و تشدید بمب گذاری‌ها در محله‌های علوی نشین، یک برنامه از قبل طراحی شده است.
نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: معارضان سوریه پس از دو سال اقدامات نظامی به منظور سرنگونی حاکمیت سوریه به این نتیجه‌ رسیدند که حاکمیت در میان مردم ریشه دارد و همین نتیجه سبب شد تا به دنبال طراحی سیاست‌های جدیدی باشند.
اعتراف معارضان سوریه به ضعف خود با انتشار فیلم قتل عام 28 نظامی سوری

وی، در ارتباط با فیلم منتشر شده کشتار 28 نفر از سربازان ارتش سوریه به وسیله تروریست‌های مسلح، تصریح کرد: انتشار این فیلم نشانه قدرت معارضان نبوده بلکه پس از به بن بست رسیدن نقشه‌های خود با انتشار این فیلم به ضعف خود اعتراف کردند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، افزود: مرتجعین عرب با سردمداری عربستان و قطر با درک این مطلب که معارضان سوریه در مقابله با حاکمیت این کشور به بن بست رسیده‌اند، به منظور پراکنده نشدن گروهک‌های تروریستی مستقر در سوریه با حمایت‌های بی‌دریغ خود اقدام به برگزاری نشستی برای انتخاب رهبری واحد در مقابله با حاکمیت سوریه کرده‌اند.
آقامحمدی، تاکید کرد: برای تعویض حاکمیت فعلی و جلوه بخشیدن به نشست شورای ملی سوریه در دوحه قطر، گروهک‌های تروریستی با رنگین‌تر کردن جنایات خود در سوریه سعی بر این دارند تا اوضاع داخلی این کشور را بسیار آشفته و بحرانی جلوه دهند.
حاکمان مرتجع عرب در حال سازماندهی جنایات در سوریه
 
نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس نهم ، ادامه داد: تروریست‌ها تنها در حال تغییر شگرد در مقابله با حاکمیت سوریه هستند و این نیز اقدامی موقتی است که تاثیری در تغییر حاکمیت این کشور ندارد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، ادامه داد: اقدامات اخیر معارضان حاکمیت سوریه تنها حامل این پیام است که حاکمان مرتجع عرب در حال حمایت از جنایات تروریست‌ها و همچنین سازماندهی جنایات در سوریه هستند.
مناطق و شهرهای مختلف سوریه روز دوشنبه همزمان با برگزاری نشست سران معارض حاکمیت سوریه در دوحه، شاهد 5 عملیات بمب‌گذاری تروریستی بود که در جریان آن 21 شهروند سوری کشته و 70 نفر زخمی شدند؛ شدیدترین انفجار در منطقه علوی‌نشین «المزه جبل» در دمشق روی داد./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet